Odbierz 30% zniżki na udział w Warszawskich Dniach Rekrutacji 2016!

c1

Zapraszamy serdecznie do udziału w V Edycji Warszawskich Dni Rekrutacji. 18 i 19 lutego 2016 na Akademii Leona Koźmińskiego spotkamy się znów w gronie profesjonalistów HR.
 
Przyszłość Narzędzi HR będzie przedstawiał najważniejsze obszary, które będą się rozwijać w roku 2016, oraz które będą planowane na lata 2016 – 2020 z perspektywy organizacji, w której pracują respondenci oraz perspektywy jednostki.
 
Raport będzie również analizą dotychczasowego zaangażowania pracowników w rozwój organizacji, oraz opcji odwrotnej: zaangażowania organizacji w rozwoju pracownika. Respondenci będą wybierać narzędzia budowania zaangażowania, z jakich korzysta ich organizacja w celu usprawnienia i trwałego rozwoju Firmy. Narzędzia jak budowania zaangażowania jak np. spotkania firmowe, przedszkola dla dzieci przy siedzibie Firmy czy liczne benefity będą zaznaczać z trzech poziomów: jakie narzędzia są dotychczas udostępnione, jakie są plany na wprowadzenie w kolejnych latach oraz jakich narzędzi życzyliby sobie pracownicy, aby zostały wprowadzone.
 
Raport Przyszłość Narzędzi HR nie mógłby by istnieć bez kategorii IT. To właśnie w tym dziale dowiemy się, z jakich obecnie systemów IT korzystają działy HR i jakie mają w planach na wprowadzenie w najbliższych latach. Jakie wyzywania stoją przed wdrożeniem tych narzędzi i kto o tym decyduje w danej organizacji.
 
Badanie oprócz twardych danych, które zostaną zebrane oraz opracowane przez specjalistów będą zawierały również najskrytsze marzenia czynnych HRowców. O czym marzą, czego im brakuje i na co mają w planach kłaść nacisk w najbliższych latach swojej kariery, o tym wszystkim dowiemy się w sekcji „z przymrużeniem oka”. W tej części respondenci będą mieli okazje przenieść się w świat marzeń i wymyślić maszynki, o których innym się nie śniło.
 
linia_2-01
 
W skrócie, dowiesz się wszystkiego o Przyszłości Narzędzi HR! Badanie zostanie opracowane przez specjalistów, którzy od lat związani są z branżą HR, raport nie będzie jedynie zbitką suchych danych i dziwnych, nieczytelnych wykresów. Badanie określi Przyszłość HR na najbliższe lata!
 
Poświęć ok. 10 minut na wypełnienie ankiety i odbierz zniżkę na udział w Warszawskich Dniach Rekrutacji. Za udział w badaniu otrzymasz 30% zniżki na udział w Warszawskich Dniach Rekrutacji oraz jako pierwszy będziesz miał możliwość zapoznania się z wynikami unikalnego raportu. „Przyszłość Narzędzi HR”.
 
Wypełnij ankietę i obierz 30% zniżki na Warszawskie Dni Rekrutacji 2016!
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0