[12.01.2016] Korzyści z zatrudnienia osób niepełnosprawnych, Warszawa

Banner 960x320_hr styczeń 2016 BMS POLSKA - hrstandard

Badając rynek oraz analizując minione wydarzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych w naszym kraju, postanowiliśmy stworzyć kameralne warsztaty net-workingowe dla praktyków mające na celu wartościową wymianę doświadczeń oraz możliwość zainspirowania się przedstawianymi rozwiązaniami. Program nadchodzącego wydarzenia, został oparty na dziesiątkach wartościowych rozmów z Dyrektorami, Menadżerami oraz Specjalistami reprezentującymi działy zasobów ludzkich .
 
Niezwykle cenne sugestie Ekspertów sprawiły, iż udało się spojrzeć na wiele aspektów przez pryzmat różnych branż. Tak wielu praktyków z rożnych dziedzin wyraziło pragnienie wzbogacenia tego programu swoim wystąpieniem, że postanowiliśmy stworzyć ogólnopolskie spotkanie biznesowe. Podczas prelekcji reprezentanci m.in. sektora budowlanego, FMCG, urzędu pracy oraz specjalistów w dziedzinie współpracy z PFRON rozjaśnią specjalnie dla Państwa kwestie, które oparte są o wieloletnie doświadczenia. Być może dzięki temu uda się zaoszczędzić czas i pieniądze w najbliższej przyszłości.
 
Zamiast kierować się metodą prób i błędów otrzymacie Państwo sprawdzone, odnoszące na co dzień sukcesy, gotowe rozwiązania oraz co równie ważne – inspiracje. Podczas spotkania zostaną przedstawione business case’y bardzo dobrze prosperujących firm oraz instytucji. Rozbieżność tematyczna pomoże Państwu dopasować tematykę prelekcji do poszczególnych aspektów składających się w jedną całość. Mam nadzieje, że zorganizowanie takiego rodzaju eventu dla Ekspertów chcących ciągle czerpać inspirację oraz poznawać nowe innowacyjne metody, będzie wiązać się z obecnością obowiązkową.
 
Zapraszam serdecznie do uczestnictwa
Marcin Dominowski
Project Manager

marcin.dominowski@bmspolska.pl
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0