Employer BrandingKomunikacjaRozwójStrategiaWiedza

Ruszyły zapisy do 2. edycji Akademii Profesjonalisty Employer Brandingu!

1

Zajmujesz się marką pracodawcy? Zadbaj o swój wizerunek eksperta w tej dziedzinie. Pomoże ci w tym nasza Akademia Profesjonalisty Employer Brandingu. W maju przeprowadziliśmy 1. edycję Akademii Profesjonalisty Employer Brandingu Ze względu na ogromne zainteresowanie projektem i prośby ze strony uczestników, ruszamy z kolejną edycją APEB.

 
Przygotowany przez nas cykl szkoleń on-line dotyczy roli EB w organizacji, narzędzi budowania marki pracodawcy i sposobów mierzenia ich efektów. Swoją wiedzą w tym zakresie dzielić się będą zarówno eksperci GoldenLine, jak i nasi goście specjalni – Julita Dąbrowska z Kalitero PR, Barbara Zych z Employer Branding Institute oraz Anna Mikulska i Adrian Juchimiuk z MJCC. Nie tylko otrzymasz solidną pigułkę wiedzy, ale będziesz mieć okazję wymienić się swoimi spostrzeżeniami oraz poprosić ekspertów o radę. Koniec każdego szkolenia przewiduje możliwość dyskusji.
 
Jeśli zajmujesz się marką pracodawcy od dłuższego czasu, będziesz mieć okazję, aby usystematyzować swoją wiedzę i zapoznać się z ciekawymi statystykami. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z EB – pomożemy Ci znacznie lepiej przygotować się do tego zadania. Gdy ukończysz Akademię, otrzymasz od nas drogą pocztową Dyplom Profesjonalisty EB, a także odznakę do umieszczenia na swoim profilu w GoldenLine lub np. stopce mailowej. Będzie to potwierdzenie twojego profesjonalizmu oraz otwarcia na nową wiedzę.
 
Aby zapisać się na Akademię, KLIKNIJ TUTAJ.
 
 
Co mówili o Akademii uczestnicy 1. edycji?
 
Więcej tak świetnie przygotowanych szkoleń!:)
 
Ja mam pozytywny niedosyt, chętnie wezmę udział w kolejnych szkoleniach, które pozwolą zagłebić się w omawiane zagadnienia.
 
Trafieni prowadzący i pomysł na webinaria również. Pierwszy raz uczestniczyłam w takiej formie szkolenia i jeśli będzie okazja wezmę udział w kolejnych.

 
 
Źródło: Goldenline.pl
 
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0