[18.11.2015] Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu, Rzeszów

Rzeszów - okrągła kładka dla pieszych

18 listopada 2015 r. odbędzie się Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie. Będzie to pierwsze i jedyne w 2015 roku międzynarodowe wydarzenie, którego tematyka porusza kluczowe kwestie dla rozwoju outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce i na Ukrainie.
 
Wydarzenie skierowane jest do inwestorów z branży BPO i SSC, firm konsultingowych, audytorskich, real estate, HR, przedstawicieli samorządu, środowisk akademickich oraz organizacji branżowych z Polski i Ukrainy.
 
Podczas Forum omawiane będą m.in. takie kwestie jak:
 

 • Jaki jest potencjał międzynarodowy Polski i Ukrainy jako rynków rozwojowych dla nowoczesnych usług dla biznesu?
 • Jakie są kierunki współpracy miast i inwestorów w perspektywie dalszego rozwoju sektora?
 • Jakie są perspektyw rozwoju dla takich miast jak Rzeszowów czy Lwów w odniesieniu do sektora?
 • Jakie są przesłanki dla rozwoju zaplecza kadrowego ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju sektorów ITO, R&D, F&AO, HRO oraz LPO?
 • Atrakcyjność ukraińskich kadr a polski rynek pracy– szanse i bariery dla pracowników
  i inwestorów?

 • Dlaczego studenci z Ukrainy wybierają Polskę i w jakich miastach działają najaktywniej?
 • Jakie są tendencje na polskim i ukraińskim rynku pracy?
 • Rynek nieruchomości biurowych w Polsce w miastach regionalnych i na Ukrainie – jakie są mocne i słabe strony obu rynków? Jakie są różnice i podobieństwa?
 • Jak wygląda rynek nowoczesnych powierzchni biurowych w regionie CEE?
 • Jaki jest potencjał rozwoju nieruchomości pod kątem sektora BPO/SSC w polskich miastach?
 • Jak wygląda działalność firm doradztwa w zakresie real estate w Polsce i na Ukrainie?
 • Czy polskie firmy będą się rozwijać na Wschodzie?
   

  Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielać będą zaproszeni do części plenarnej goście – m.in. reprezentanci administracji Miasta Rzeszowa oraz firm i organizacji branżowy, takich jak: Asseco Polska S.A. CBRE, CIMA Polska, Citybell Consulting Sp. z o.o., Fundacji Pro Progressio, Cushman & Wakefield, Harvey Nash Technology, Heli-One Polska, K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego, Luxof Polska, PwC, Randstad Polska Sp. z o.o., SBT Systems Ukraine, Walter Herz, Work Service S.A., BPO Nextdoor, i inni.
   
  O randze wydarzenia, jak i szerokim zainteresowaniu nim zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie świadczy obecność szeregu instytucji publicznych i biznesowych, m.in. Ministerstwo Gospodarki, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, ABSL, ASPIRE, PAIiIZ, Mer Lwowa, czy Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Patronatem honorowym konferencję objął Tadeusz Ferenc – Prezydent Miasta Rzeszowa. Wśród partnerów wspierających wydarzenie znalazły się także 3 wiodące organizacje reprezentujące ponad 150 najważniejszych – krajowych i międzynarodowych firm z ukraińskiego rynku IT i ITO, takich jak Ciklum, SoftServe, Eleks, EPAM Systems, GloballLogic oraz N-IX. Są to: IT Ukraine Association, Lwowski Klaster IT oraz Ukrainian Hi-Tech Initiative.
   
  Organizatorem Forum oraz opiekunem merytorycznym jest firma Citybell Consulting Sp. z o.o. jedna z wiodących firm strategicznego doradztwa komunikacyjnego w Polsce oraz pomysłodawca i realizator licznych, wielkoformatowych wydarzeń specjalnych. Partnerami strategicznymi wydarzenia są Miasto Rzeszów oraz Spółka Developres. Patronat merytoryczny nad Forum sprawują także Fundacja Pro Progressio oraz PwC.
   
  Nie bez powodu na miejsce organizacji Polsko-Ukraińskiego Forum Shared Services i Outsourcingu wybrano Rzeszów, które ze względu na wyróżniające się w skali całego kraju sukcesy gospodarcze, rozwijającą się infrastrukturę biurową, stabilny rynek pracy, wysoki poziom życia oraz dobrą atmosferę dla rozwoju biznesu, jest atrakcyjnym miejscem dla inwestycji z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Szerokie możliwości rozwoju branży BPO/SSC, w tym w szczególności ITO, R&D, HR i LPO generuje także bliskie sąsiedztwo Krakowa oraz Ukrainy, w tym Lwowa.
   
  Sektor BPO w Rzeszowie jest reprezentowany przez co najmniej 30 przedsiębiorstw – dotychczas w mieście zainwestowały już takie firmy, jak: Asseco, Randstadt, Carlson Wagonlit Travel, Adecco Poland, Unicall, OP Team S.A., Heli-One, Pratt&Whitney czy Mobica. Jedną z najnowszych inwestycji jest Międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych dla Europy Środkowo-Wschodniej firmy Deloitte. Centrum będzie świadczyło usługi związane z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzeniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów.
   
  Polsko-Ukraińskie Forum Shared Services i Outsourcingu w Rzeszowie to obowiązkowe wydarzenie dla osób związanych z branżą nowoczesnych usług dla biznesu – przedstawicieli samorządu, instytucji otoczenia biznesu, firm z sektora HR, BPO, Real estate oraz reprezentantów środowiska akademickiego.
   
  Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak w związku z dużym zainteresowaniem oraz ograniczoną liczbą miejsc, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń oraz otrzymane potwierdzenie ze strony organizatora.
   
  Więcej informacji, w tym szczegółowy program, sylwetki prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.forumrzeszow.eu
   
   
  Źrodło: forumrzeszow.eu
   
   
   

  Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

  Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

  Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

  Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

  Share This
  HRstandard.pl
  Login/Register access is temporary disabled
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0