To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu – recenzja książki

ksiazki12krokow

Masz pomysł na biznes? Doskonale. Nie masz go, ale marzysz o własnej firmie? Dla Ciebie także znajdzie się rozwiązanie. W obu przypadkach, sięgnij po książkę „TO TWOJA FIRMA. 12 KROKÓW do SUKCESU”.
 
Głównym celem tej publikacji jest zmotywowanie Cię do przejścia z etapu myślenia do konkretnego działania. Dzięki niej dowiesz się, jak rozpocząć realizację własnych marzeń o niezależności finansowej i zawodowej.
 
Książka jest skierowana przede wszystkim do osób, które dopiero myślą o własnym biznesie lub są początkującymi przedsiębiorcami. Pomaga rozpocząć podróż i sprawnie poruszać się po często wyboistej drodze do własnego, rentownego przedsiębiorstwa. Stanowi solidny zastrzyk aktualnej, rzetelnej wiedzy uzupełnionej praktycznymi przykładami z rynku. Wiarygodności dodaje jej fakt, że przedstawione informacje są poparte doświadczeniami aż 11 ekspertów z różnych dziedzin.
 
Jeśli zadajesz sobie pytania:
 

 • jak poradzić sobie w gąszczu przepisów, przebrnąć przez formalności i założyć działalność?
 • skąd wziąć pieniądze na realizację pomysłu oraz jak zapewnić firmie płynność finansową?
 • gdzie znaleźć klientów i jak dotrzeć do nich z informacją o firmie?
 • w jaki sposób budować przewagę konkurencyjną i jak sprzedawać z sukcesem?
 • co trzeba konkretnie zrobić, by firma się rozwijała i przynosiła zysk?
 • gdzie ulokować nadwyżki finansowe, by zarobić i móc inwestować w rozwój firmy?
 • jak być atrakcyjnym pracodawcą i stworzyć środowisko pracy sprzyjające efektywności?
 • co zrobić, by firma, zamiast zrobić z Ciebie niewolnika, stała się sposobem na działalność zawodową zapewniającą profity i satysfakcję?
 •  

  Ta publikacja w jasny sposób rozwiewa powyższe wątpliwości. Przedstawione w niej pomysły są dostosowane do małych firm, które dysponują niewielkim budżetem. Każdy, kto zaczyna pracę na własny rachunek, szybko dostrzega ograniczenia, które hamują rozwój jego biznesu. Dzięki tej książce słowo „ograniczenie” zaczniesz zastępować słowem „wyzwanie” i tak też je traktować.
   
  „TO TWOJA FIRMA. 12 KROKÓW do SUKCESU” to praktyczne wskazówki, gdzie znaleźć istotne informacje, co przynosi korzyści, a także ostrzeżenie przed mogącymi pojawić się problemami. Każdy uczy się na własnych błędach, ale po co to robić, skoro można na cudzych, co zawsze jest szybsze, tańsze i mniej ryzykowne? Lepiej przeczytać o nich w tej książce, zamiast doświadczyć zarządzając własnym przedsiębiorstwem.
   
  Książka powinna trafić w ręce każdej osoby, która chce zrozumieć prawa rządzące biznesem i spojrzeć na niego z szerszej perspektywy. Jest też nieocenioną pomocą dla osób współpracujących z małymi firmami, które aby być partnerem w rozmowach, muszą znać i rozumieć problemy i wyzwania, przed jakimi stoją ich klienci. Jeśli szukasz aktualnych informacji, konkretnych rozwiązań lub po prostu potrzebujesz inspiracji do działania – sięgnij po ten tytuł. Warto.
   
   
  Autorka: Magdalena Lewandowska
   
   
  Na podstawie książki powstał program konferencji 12 kroków do sukcesu i przedstawia wszystkie aspekty związane z prowadzeniem własnego biznesu, dzieląc je na 4 moduły tematyczne: planowanie, zarządzanie, promocja i sprzedaż.
   
   
   

  Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

  Skomentuj

  Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

  Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

  Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

  Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

  Share This
  HRstandard.pl
  Login/Register access is temporary disabled