Employer BrandingKnow HowKomunikacjaPressroomStrategia

Skuteczna gra wstępna w rekrutacji

EP_2Na spotkaniu z nami zdradzimy kulisy określonych akcji rekrutacyjnych dedykowanych młodym talentom, a także profesjonalistom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skuteczna gra wstępna w rekrutacji to zwięzła odpowiedz na pytanie, jak angażować, aby rekrutować? Opisuje metody, których celem jest nie tylko promocja oferty pracy, ale także angaż kandydatów, selekcja i ocena kompetencji już na pierwszych etapach rekrutacji.
 
Metody związują kandydata z ofertą pracy i czynią ją wyróżniającą się wśród innych. Prelegentki z firmy Britenet zdradzają kulisy określonych akcji rekrutacyjnych dedykowanych młodym talentom – takiej jak Brigtfight – lub profesjonalistom, jak kampania Do IT for Poland, przedstawiając konkretne case study. Referowane formuły rozwijane przez firmę Britenet są także świetnym przykładem połączenia rekrutacji z kampanią employee brandingową. Tak więc akcja – rekrutacja! Na spotkaniu z nami zdradzimy kulisy określonych akcji rekrutacyjnych dedykowanych młodym talentom, a także profesjonalistom.
 
O szczegółach kampanii usłyszycie 12 lutego o godz. 15.00 na konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji, która odbędzie się na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 
 
O kampanii opowiedzą:
 
EP_145Ewelina Pękalska, Britenet
 
Z rynkiem rekrutacyjnym związana od 9 lat. Doświadczenie zdobywała jako headhunter, HR Manager, a obecnie Recruitment & Delivery Director w BRITENET, który działa w wymagającym i dynamicznym obszarze IT. Przez ostatnie lata z sukcesem zrealizowała takie projekty jak wdrożenie systemu rozmów okresowych, plany sukcesji, kilkumiesięczny program wdrożeniowo–szkoleniowy.
 
 
 
 
 
 
anna-wieczorekAnna Wieczorek, Britenet
HRowiec z zamiłowania. Swoją przygodę z obszarem HR w firmie BRITENET rozpoczęła w 2011 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za strategię w obszarze rekrutacji i Employer Brandingu w kontakcie z uczelniami. Ściśle współpracuje z działem PR nad budowaniem marki firmy poprzez udział w targach pracy, konferencjach, organizowaniu wykładów tematycznych, warsztatów, a także konkursów podczas, których pozyskuje Młode Talenty i pomaga im się rozwijać.
 
 
 
 
 
Zapraszamy!
 
 
Śledź Warszawskie Dni Rekrutacji na Facebooku
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0