Employer BrandingKnow HowKomunikacjaPressroomStrategia

Z 50 do 100 osób w ciągu jednego roku. Jak rekrutować w IT

ola_p-on220Podczas IV edycji Warszawskich Dni Rekrutacji, wystąpi Aleksandra Pszczoła z netguru, prezentując temat: Z 50 do 100 osób w ciągu jednego roku. Jak rekrutować w IT.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rola HRu w firmie przestaje ograniczać się wyłącznie do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych czy zarządzania sprawami związanymi z administracją. HR powinien aktywnie wspierać firmę poprzez przygotowanie i wdrażanie strategii, które pomogą rozwijać biznes i w bezpośredni sposób przyczynią się do wzrostu przychodów poprzez zatrudnienie wartościowych pracowników. Netguru, to polski software house, który w ubiegłym roku znalazł się w top 5 w konkursie Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, czyli nagrody dla najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw. W prezentacji, na przykładzie Netguru opowiem jak prowadzone działania HR Marketingowe zaowocowały wyskalowaniem naszego zespołu o 100% w ciągu ostatniego roku. Prezentacja będzie podsumowaniem działań i metod, które praktykujemy aby utrzymać stały wzrost zatrudnienia oraz analizą trudności jakie napotkaliśmy szukając specjalistów IT.
 
Więcej usłyszycie 12 lutego o godz. 14 na konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji, która odbędzie się na Akademi Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Zapraszamy!
 
 

1-02 (3)

 
 
Śledź Warszawskie Dni Rekrutacji na Facebooku
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0