Konferencja SaaS Day

SaaS dayAplikacje w chmurze – szybko i wygodnie
Sprzedaż / Customer Experience / HR / Finanse
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wyobraź sobie Twój biznes na nowo – co Chmura może zrobić dla Ciebie?
 
Doskonalenie relacji z klientami (CX), zarządzanie personelem (HCM) czy zarządzanie zasobami i finansami (ERP/EPM) – wszystkie te obszary można znacznie usprawnić dzięki usługom IT świadczonym w modelu chmurowym, aplikacjom mobilnym, mediom społecznościowym, czy Big Data. Poznaj nowoczesne metody zwiększania sprzedaży, budowania marek, zapewniania wsparcia istniejącym klientom, rozwoju pracowników, efektywnego planowania i zarządzania obiegiem informacji.
 
Wiele firm nadal trzyma się narzędzi, struktur organizacyjnych i procesów wywodzących się z czasów, kiedy używało się dyskietek, wyłącznie stacjonarnych komputerów, czy internetu wdzwanianego. Zastanów się przez chwilę – jak wyglądałby Twój biznes gdyby wykorzystywał nowoczesne rozwiązania, których używają już dziesiątki tysięcy firm na świecie?
 
• Jakie zmiany wprowadziłbyś do swoich produktów i usług?
• Jak wyglądałby Twój model biznesowy?
• Jaki miałoby to wpływ na Twoje procesy, decyzje i doświadczenia biznesowe?
• Jaki miałoby to wpływ na zarządzanie kapitałem ludzkim? W oparciu o jakie kryteria oceniałbyś i nagradzał pracowników?
 
15 października b.r. weź udział w Konferencji SaaS Day, aby poznać możliwości dalszego rozwoju Twojej organizacji. Dowiedz się bezpośrednio od specjalistów i partnerów Oracle jak dokonać transformacji Twojego biznesu z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych.
 
Niezależnie od tego, czy skupiasz się na marketingu, sprzedaży, wsparciu klienta, zarządzaniu personelem, finansach, IT czy tworzeniu oprogramowania – powinieneś tam być.
O praktycznych innowacjach biznesowych warto rozmawiać.
 
Szczegóły na http://www.saasday.pl
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0