Najważniejsze wydarzenie HR na Dolnym Śląsku „Wyzwania HR” we Wrocławiu

220x220Już po raz XXV serwis rekrutacyjny Pracuj.pl zaprasza na konferencję „Wyzwania HR”. Podczas 8 sesji tematycznych najlepsi praktycy, doświadczeni eksperci i uznani liderzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, zaprezentują sprawdzone metody i narzędzia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć m.in. jak tworzyć kulturę innowacyjności i kreatywności w firmie. Czym jest prawdziwe przywództwo? Jak wygląda Employer Branding w branży IT? Jest to spotkanie dające szansę do dyskusji na temat branży i jej przyszłości. Najbliższa konferencja odbędzie się 17 września we Wrocławiu w Hotelu Mercure przy Placu Dominikańskim 1.
 
Wśród zaproszonych prelegentów są:
 
Prof. Olaf Żylicz ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej podczas swojej prelekcji opowie czy prawdziwe przywództwo to dar niebios czy owoc ciężkiej pracy.
 
Rafał Szczepanik z Training Projects powie czego o kulturze innowacyjności warto uczyć się od ośmiolatków. Podpowie także dlaczego mądre jest korzystanie z niekompetencji i braku wiedzy.
 
Agnieszka Trzeciak i Joanna Galińska-Zienkiewicz z Grupy PFLEIDERER Grajewo, opowiedzą jak wdrożyć w firmie pożądane wartości organizacyjne za pomocą informacji zwrotnej 360 stopni.
 
Joanna Snopek i Dorota Kostecka z Krajowego Rejestru Długów, które opowiedzą uczestnikom jak budować kampanię Employer Branding w branży IT korzystając tylko z własnych zasobów kadrowych.
 
Kamila Górecka i Adrianna Kołosowska-Ryżewska z Objectivity, podzielą się swoimi doświadczeniami jak można konkurować benefitami niematerialnymi w branży IT.
 
Marcin Sieńczyk i Paweł Leks z emplo, spróbują odpowiedzieć na pytanie czy integracja narzędzi i procesów HR to bliska przyszłość czy utopia.
 
Wyzwania HR to spotkanie dające szansę do dyskusji na temat branży i jej przyszłości, oczekiwań i nadchodzących trendów. To okazja do spotkań i wymiany doświadczeń z praktykami HR.
 
Więcej informacji nt. Wyzwań HR znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniahr.pl/
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0