Badanie relacji między pracownikami w różnym wieku

znakZapraszamy do udziału w badaniu nad percepcją pracowników w różnych grupach wiekowych w firmie. Poznanie tego zagadnienia pozwoli na lepsze zrozumienia relacji pomiędzy różnymi grupami wiekowymi w organizacji. Badanie prowadzone jest przez zespół badawczy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i skierowane jest do pracowników działów personalnych.
 
 
 
 
 
Badanie składa się z dwóch części. Celem pierwszej części jest określenie wartości cenionych w różnych organizacjach. Druga część dotyczy sposobu postrzegania pracowników w różnym wieku oraz działań podejmowanych w organizacji w stosunku do tych pracowników. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje ok. 10-15 min.
 
Indywidualne wyniki badania są poufne i zostaną wykorzystane tylko do analiz naukowych. W każdej chwili można zrezygnować z udziału w badaniu przez naciśnięcie przycisku „Rezygnuję”. Państwa odpowiedzi udzielone do tego momentu nie będą wówczas analizowane.
 
Wśród osób, które wezmą udział w badaniu zostaną rozlosowane 3 bony do Empiku (każdy o wartości 50 PLN). Informacje o uśrednionych wynikach badania zostaną przesłane do uczestników po zakończeniu badania.
 
Zapraszam do wypełnienia ankiety pod linkiem: https://www.surveymonkey.com/s/badanie_06_14
 
 
Image courtesy of Vlado/FreeDigitalPhotos.net
 
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0