Targi pracy, wciąż potrzebnym źródłem poszukiwania zatrudnienia

sdhftjW marcu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza edycja największych w Polsce targów pracy i praktyk – Absolvent Talent Days. Na 4200 m2 swoją ofertę prezentowało 81 wystawców. Wszystkich, bez wyjątku, zaskoczyła frekwencja uczestników, która potwierdziła, że takie inicjatywy cieszą się zainteresowaniem wśród osób poszukujących zatrudnienia.

 

 

 

 

 
W czasach, kiedy bezrobocie wśród osób tuż po studiach jest bardzo wysokie, a firmy wciąż narzekają, że mimo to nie mogą znaleźć sumiennych i zaangażowanych pracowników, bezpośredni kontakt i dialog między obiema stronami jest wyjątkowo potrzebny. W Absolvent Talent Days wzięły udział 8 032 osoby chcące zapoznać się z ofertą 81 wystawców, którzy aktywnie zachęcali do podjęcia pracy właśnie dla nich. Na wydarzeniu pojawili się przede wszystkim studenci i absolwenci wielu uczelni z całego kraju, z przewagą tych największych i najbardziej cenionych przez pracodawców.

 
Targi poprzez swoją nowoczesną i innowacyjną formułę zapewniły wiele możliwości nie tylko studentom czy absolwentom, ale także pracodawcom. Świetnie rozreklamowane wydarzenie dające szanse na rozwój wizerunku firmy oraz pozyskanie bardzo ciekawych, młodych osób do pracy i na staże – tak o Absolvent Talent Days mówi Marta Łapińska z Employees Relations & Recrutiment Department Banku BPH.

 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem zawierającym ciekawe statystyki dotyczące tego, kto dokładnie na targach szukał pracy, a także wideo i fotorelacją.

 
Raport: http://issuu.com/absolvent.pl/docs/absolvent_talent_days_-_podsumowani

 
Wideorelacja: http://talentdays.pl/wideorelacja/

 
Fotorelacja: http://talentdays.pl/fotorelacja/

 
Organizatorem Absolvent Talent Days – największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce jest platforma Absolvent.pl, najpopulaniejszy serwis rekrutacyjnych dla studentów i absolwentów w Polsce.

 
 
Image courtesy of suphakit73/FreeDigitalPhotos.net
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0