Spektakularny wzrost zatrudnienia w Casus Finanse

wer W Casus Finanse – jednej z czołowych firm z branży zarządzania wierzytelnościami – stale przybywa nowych pracowników. Tylko w ciągu ostatnich trzech miesięcy we wszystkich spółkach Grupy zatrudnionych zostało 156 osób.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Ponad 50% z nich to pracownicy rozrastającego się działu BPO. Za swoje osiągnięcia w dziedzinie HR-u Grupa Casus Finanse otrzymała niedawno dwa prestiżowe wyróżnienia – HR Najwyższej Jakości oraz certyfikat Przyjazna Rekrutacja.

 
Grupa Casus Finanse dynamicznie się rozwija. Świadczą o tym nie tylko wyniki finansowe, ale też wzrost zatrudnienia we wszystkich spółkach Grupy. Tylko w okresie ostatnich trzech miesięcy firma przyjęła do pracy 156 osób, dzięki czemu liczy obecnie 670 pracowników. Ponad 50% nowozatrudnionych dołączyło do spółki BPO Management. Są to głównie liderzy zespołów i kierownicy kampanii realizowanych we współpracy z nowymi klientami. Liczne grono nowych pracowników to także negocjatorzy telefoniczni pracujący w Call Center.

 
Nasza grupa dynamicznie się rozwija. W związku z tym poszukujemy nowych, ambitnych, zaangażowanych osób, które wzmocnią naszą organizację w kluczowych obszarach dla wzrostu efektywności każdej ze spółek. Rozwijamy się na tyle dynamicznie, że w tym roku z pewnością prowadzone będą kolejne procesy rekrutacyjne. Skuteczny rozwój organizacji nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania pracowników, dlatego tak ważny jest proces rekrutacji i wyłonienie osób z predyspozycjami do pracy w poszczególnych zespołach. Rekrutację w Casus Finanse opieramy m.in. na metodzie assessment center. Dzięki różnorodności kryteriów i narzędzi jakie stosujemy, jesteśmy w stanie skutecznie dopasować kandydatów do danego stanowiska pracy – powiedział Krzysztof Mędrala, Wiceprezes Zarządu Casusu Finanse SA.

 
HR doceniony

 
Za osiągnięcia w zakresie HR, Spółka Casus Finanse nagrodzona została dwoma prestiżowymi certyfikatami: HR Najwyższej Jakości oraz Przyjazna Rekrutacja. Pierwsza nagroda przyznana została firmie pod koniec 2013 roku przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Casus Finanse jest pierwszą i jedyną firmą z branży zarządzania należnościami, która otrzymała ten tytuł. Potwierdza on realizację polityki zarządzania zasobami ludzkimi na podstawie najwyższych rynkowych standardów. Z kolei certyfikat Przyjazna Rekrutacja wiąże się z przystąpieniem Casus Finanse do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Wyróżnienie potwierdza stosowanie się firmy do Kodeksu Dobrych Praktyk w Rekrutacji i zachowanie najwyższych standardów w procesie pozyskiwania nowych pracowników.

 

 

 

Źródło: Casus Finanse

 

 
Image courtesy of Vichaya Kiatying-Angsulee/FreeDigitalPhotos.net

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0