Z miłości do rozwoju… Szkoła HRowców i PRowców

sdfgChcesz rozwinąć się w obszarze HR lub PR? Jesteś działaczem organizacji studenckiej / pozarządowej lub chcesz zaangażować się w takie działanie? Od 6 do 19 stycznia możesz aplikować do dwóch trwających cztery miesiące projektów edukacyjnych: Szkoły HRowców oraz Szkoły PRowców.

 

 

 

 


 
 

Głównym celem inicjatyw jest profesjonalizacja działań organizacji studenckich i pozarządowych poprzez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora.
 
To, na co kładziemy nacisk podczas projektu, to obowiązkowa dla każdego uczestnika praktyka. W Szkole HRowców uczestnicy samodzielnie przeprowadzą m.in rozmowy kwalifikacyjne i development center, zaś uczestnicy Szkoły PRowców zorganizują event promocyjny oraz opracują całą kampanię PRową dla projektu społecznego.
 
Wszystkie niezbędne informacje na temat inicjatywy, z programem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa znajdziesz na stronie www.szkolyrozwoju.apulengo.pl
 
Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL.
 
Nie przegap swojej szansy na rozwój.
 
Naszym największym osiągnięciem jest regularnie realizowany projekt – Szkoły Rozwoju. Dzięki niemu spod naszych skrzydeł wyszedł niejeden trener, coach, specjalista ds. hr, świadomy lider, skuteczny koordynator projektów, prowiec czy fundraiser.
 
Projekt kierujemy głównie do działaczy społecznych oraz osób aktywnych, otwartych na nowe wyzwania i doświadczenia. To, co wyróżnia nasz program na tle innych szkoleń, to możliwość zdobycia doświadczenia poprzez obowiązkowe dla uczestników każdej Szkoły praktyki.
 
W skład Szkół Rozwoju wchodzi dziewięć 3-miesięcznych projektów edukacyjnych z różnych obszarów tematycznych. Do tej poru zrealizowaliśmy poniższe projekty. Portal HRstandard objął swoim patronatem tegoroczną edycję Szkoły HRowców.
 
Program Szkół Rozwoju konstruujemy w taki sposób aby uczestnicy innych projektów mogli skorzystać z praktyki realizowanej w równoległych cyklach szkoleniowych. Uczestnicy Szkoły HRowców w ramach swoich obowiązkowych praktyk rekrutują kandydatów do innych Szkół, uczestnicy Szkoły Trenerów prowadzą otwarte szkolenia dla uczestników pozostałych projektów, Szkoła Coachów prowadzi coachingi dla chętnych osób równoległych warsztatów. Zależności jest wiele. A wszystko to z miłości do rozwoju…
 
Zapraszamy na stronę projektu:
www.szkolyrozwoju.apulengo.pl
www.facebook.com/SzkolyRozwoju
 
 

Źródło: Szkoła HRowców Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL
 
Image courtesy of njaj/FreeDigitalPhotos.net
 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0