Ponad 800 zgłoszeń na WorkGate 2013

wg_1Ponad 800 zgłoszeń na WorkGate 2013 – jedyne w Polsce warsztaty firm z sektora BPO/SSC połączone z rekrutacją studentów i świeżo upieczonych absolwentów.

 

 

 

 

 

 
 
 

WorkGate to wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Poznania, którego celem jest ułatwienie młodym ludziom znalezienia pierwszej pracy w sektorze BPO/SSC oraz pomoc pracodawcom działającym w tym obszarze w wyłonieniu najbardziej wartościowych pracowników. Firmy takie jak: Lorenz Bahlsen, Carlsberg Group, IKEA, McKinsey & Company, Franklin Templeton Investments, CIBER, Jeronimo Martins, HAYS, MAN, Savvis, Carl Zeiss poprowadzą praktyczne warsztaty m.in. w dziedzinach księgowości, konsultingu, wystąpień publicznych czy efektywnej komunikacji i przeprowadzą działania, które mogą zakończyć się zrekrutowaniem nowych pracowników. Specjaliści podpowiedzą, jak spełniać oczekiwania potencjalnych pracodawców, a także wyjaśnią, na czym polega technologia przechowywania danych w chmurze. Ci wszyscy, którzy nie zakwalifikują się na warsztaty, mogą przyjść w dniu wydarzenia, odwiedzić stoiska rekrutacyjne, zostawić swoje CV i porozmawiać z przedstawicielami potencjalnych pracodawców.

 

Do tej pory na warsztaty zgłosiło się ponad 800 osób. Mimo tak wielu zgłoszeń, każdy ma szansę uczestniczyć w warsztatach, ponieważ o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kwalifikacje kandydata – mówi Marcin Przyłębski, dyr. Biura Obsługi Inwestorów UMP.
Zainteresowani mogą zgłosić chęć udziału w warsztatach do 15 listopada poprzez aplikację umieszczoną na facebookowym profilu wydarzenia: www.facebook.com/WorkgatePoznan.

 

Na resztę czekają Pracodawcy już 21 listopada 2013 r. w poznańskim Concordia Design.

 

źródło: WorkGate 2013

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0