Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce

file0001298447328Po podsumowaniu tegorocznej edycji badania AudIT przeprowadzanego przez TNS Polska na zlecenie Computerworld, statuetkami dla najlepszych pracodawców branży IT uhonorowano aż cztery firmy. Co znamienne, dwie z nich wyróżniono już przed rokiem, w I edycji badania. To najlepsze potwierdzenie faktu, że dobra opinia wśród pracowników nie jest dziełem przypadku, a wyłącznie efektem konsekwentnej polityki przedsiębiorcy.


Wyróżnione w tym roku firmy to: Capgemini Polska, Sii Polska, Nextiraone Polska i Cybercom Poland. To właśnie dwie pierwsze były również laureatami ubiegłorocznej edycji badania.

AudIT 2013 daje powody do zadowolenia nie tylko firmom wyróżnionym na wrześniowej gali. Dowodzi, że w branży IT pracują ludzie zadowoleni z wykonywanej pracy, dobrze czujący się w jej środowisku oraz identyfikujący się ze swoją firmą i jej misją. Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego przez TNS Polska, w porównaniu do sytuacji branży sprzed roku, wzrósł odsetek pracowników określanych mianem entuzjastów, tj. takich, którzy  są bardzo lojalni, wierzą w przyszłość swojej firmy, sami są odpowiednio zmotywowani do pracy i potrafią motywować innych. W ubiegłym roku ci pracownicy, najbardziej cenieni przez wszystkich przedsiębiorców, stanowili aż 33% ogółu badanych. W tegorocznej edycji jest ich jeszcze więcej, aż 39%. Jednocześnie na niezmiennym poziomie 27% utrzymuje się grupa tzw. rezydentów – pracowników z większym stażem, często zajmujących stanowiska kierownicze, którzy są bardzo zadowoleni ze swoje pracy, cenią jej stabilność i bezpieczeństwo.

źródło: Computerworld

 

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0