Zarządzanie zespołem IT

Fot.sxc.huDynamiczny rozwój branży IT sprawia, że specjaliści i menedżerowie IT są poszukiwani na rynku. Niestety, szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata nie jest proste. W poszukiwaniu talentów pracodawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszego wynagrodzenia. Czy jednak płaca to czynnik decydujący? Coraz więcej organizacji dochodzi do wniosku, że dla osób ambitnych, z wyjątkowymi kompetencjami, dbających o rozwój osobisty, istotne są także inne czynniki: możliwość udziału w ciekawych projektach, szkoleń, szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i awansu. Jasno określony zakres odpowiedzialności i interesujące otoczenie to także znakomita zachęta dla potencjalnych pracowników.

Zapraszamy do udziału w konferencji „AudIT – Najlepsze miejsca pracy IT”, poświęconej wymianie doświadczeń w budowaniu i zarządzaniu zespołami IT.

Podczas paneli dyskusyjnych będziemy także rozmawiali o systemach motywacyjnych, szkoleniach twardych i miękkich, świadczeniach pozapłacowych oraz ich wpływie na poziom zadowolenia i lojalności pracowników. W trakcie konferencji poznamy zwycięzców 2. edycji badania AudIT – najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2013, organizowanego przez redakcję magazynu Computerworld.

Zapraszamy, 30 września, do Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo: www.computerworld.pl/konferencja/audIT

Partner medialny:
Logo-HRStandard-pl

 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0