300 miejsc pracy w UBS Poland Service Centre w Krakowie

file7171249348535Ambitne zadania, dobrze zarządzany zespół oraz ciekawa i motywująca do dalszego rozwoju praca. Takie marzenia ma każdy, kto szuka swojego idealnego pracodawcy. Jakie jest jednak prawdopodobieństwo sukcesu na jego znalezienie? Mniej więcej odpowiada szansom na piesze okrążenie świata. A jednak… wędrując wzdłuż Wisły można trafić na Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce – UBS Poland Service Centre – szwajcarska jakość a adres krakowski. Firma do końca 2013 roku chce zatrudnić kolejnych 300 osób.

 

UBS PSC istnieje w Krakowie od 2007 roku i w ciągu kilku lat stał się ważnym punktem w globalnej strategii przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia ponad 500 osób, a aktualnie prowadzi 50 procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, ponieważ zgodnie z planami, liczba pracowników do końca 2013 roku ma zwiększyć się o kolejnych 300. Główną siedzibą firmy jest biurowiec Kraków Business Park w Zabierzowie, jednak w związku z dynamicznym rozwojem oddziału zapadła decyzja o otwarciu nowego biura w Green Office na ul. Czerwone Maki w Krakowie. Dlaczego warto pracować w UBS PSC? Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne dopasowanie ścieżki kariery zawodowej oraz pracę przy ambitnych projektach na skalę globalną. Firma czeka na specjalistów, managerów oraz absolwentów, którzy dołączą do działów: finanse i księgowość, dokumentacja, analiza danych, IT, prawo i zarządzanie ryzykiem.

 

Kto ma szansę na pracę w UBS PSC?

Kandydat na stanowisko w UBS Poland Service Centre powinien przede wszystkim biegle posługiwać się językiem angielskim, a dodatkowo, w wybranych działach niezbędna jest również znajomość języka niemieckiego. Konieczna jest sprawna obsługa programu MS Excel oraz umiejętność pracy w grupie i otwartość na wyzwania. Dużym plusem jest doświadczenie wyniesione z zatrudnienia w międzynarodowej firmie, ale nie jest to warunek niezbędny. Bardzo istotna jest natomiast wiedza z zakresu rynków kapitałowych oraz finansowych, a szanse kandydata zwiększają posiadane przez niego zdolności analityczne, dokładność, dbałość o szczegóły oraz umiejętność poruszania się po portalach takich jak Bloomberg, ThomsonReuters czy Telekurs.

 

UBP PSC posiadamy także ciekawą ofertę dla studentów, którzy chcą zdobywać doświadczenie ułatwiające dobry start do wymarzonego stanowiska. Staże w naszej firmie trwają od 3 do 12 miesięcy i są dostosowane do możliwości studenta. W tym czasie ma on możliwość korzystania z szerokiej bazy szkoleń wewnętrznych, a kolejnym argumentem przemawiającym za przystąpieniem do programu w UBS PSC jest fakt, że aż w 70% stażystów, po zakończeniu stażu, oferowana jest umowa o pracę na stałe z na stanowiskach specjalistycznych – dodaje Grzegorz Adamczyk, specjalista ds. rekrutacji w UBS PSC.

 

Rekrutacja w UBS PSC – jak to zrobić?

Proces rekrutacji w UBS PSC rozpoczyna się od aplikacji onlinie, do której należy dołączyć CV i list motywacyjny. Jeśli kandydatura spełnia oczekiwania, następnym krokiem jest rozmowa telefoniczna, podczas której można spodziewać się pytań o doświadczenie zawodowe, zainteresowania oraz oczekiwania płacowe. Trzeci etap to testy dostosowane zakresem pytań do profilu stanowiska, badające cechy osobowościowe oraz umiejętności językowe. Wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowy kwalifikacyjne z rekruterami, managerami lub HR Business Partnerem. Jeśli proces przebiegnie pomyślnie, UBS PSC zapewnia zatrudnionym system wdrożeniowy Induction, który pomaga zaadaptować się w nowym środowisku i przygotowuje do efektywnej pracy w firmie.

 

O wysokich standardach podejścia do pracowników, polityce personalnej i możliwościach, które UBS Poland Service Centre stwarza swoim pracownikom świadczy przyznany w marcu 2013 roku prestiżowy tytuł Great Place To Work.
Źródło: UBS Poland Service Centre

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0