Nadchodzi XVI Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo!

W dniach 12-14 listopada 2012r. w Warszawie odbędzie się IFTDO Conference & Expo, która będzie jednocześnie XVI Międzynarodowym Kongresem Kadry&Expo. Organizator konferencji Nowoczesna Firma S.A. ma zaszczyt już po raz trzeci organizować największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie Centralnej dla branży HR o charakterze międzynarodowym. Partnerami merytorycznymi wydarzeniami jest IFTDO (International Federation of Training and Development Organizations) oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.


Celem XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo jest popularyzacja najnowszych trendów w obszarze HRM&D, a także prezentacja skutecznych narzędzi i rozwiązań z obszaru zarządzania i rozwoju pracowników. Prelegenci zaproszeni z Polski i z zagranicy zaprezentują, w jaki sposób zmienia się podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w polskich i międzynarodowych firmach. Przedstawią: The next generation of HRM.


Podczas XVI Kongresu Kadry odbędzie się kilkanaście sesji plenarnych. Zapraszamy do udział w sesjach takich ekspertów jak:

•   David’a Clutterbuck – jest jednym z czołowych pisarzy i myślicieli europejskich z zakresu zarządzania. Uznawany za guru mentoringu. Poprowadzi wykład na temat:
Czemu mimo doskonałych planów sukcesji, firmami nadal zarządzają niekompetentni menedżerowie?


•    Christie Ward – jest członkiem zarządu ASTD (American Society of Training & Development), szefem Impact Institute, byłym prezydentem National Speakers Association Colorado. Poprowadzi wykład na temat:
Jak „naprawić” (How to Fix®) twoich pracowników…jeśli nie stać Cię na ich utratę ich?


•    Steven Poelmans – jest profesorem oraz dyrektorem Coaching Competency Center. Jego badania były dwukrotnie nominowane (2005; 2008) do prestiżowej nagrody Rosabeth Moss Kanter Award w kategorii „multidisciplinary field of work and family”. Poprowadzi wykład na temat:


Neuroleadership – budowanie organizacji opartej na wiedzy

•    Gerry Beamish – jest trenerem od 40 lat. Pracował na trzech kontynentach. Specjalizuje się w strategicznym przywództwie, budowaniu zespołów, zarządzaniu zmianą, radzeniu sobie ze stresem. Poprowadzi wykład na temat:
Mieliśmy odpowiedzi, ale zmieniłeś pytania! – czyli jak kreatywnie rozwiązywać problemy


•   Joseph Grenny – jest autorem bestsellerowych publikacji, badaczem i doradcą biznesowym. Twórca dwóch unikalnych modeli postępowania poprawiające skuteczność we wdrażaniu zmian organizacyjnych stosowanych w największych firmach na świecie. Poprowadzi sesję na temat:
Milczenie zabija biznes. Jak kultura prowadzenia kluczowych rozmów w organizacji wpływa na rezultaty biznesowe?


•    Gerhard Walper – pedagog, terapeuta i nauczyciel w ramach Szkoły Berta Hellingera, wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli, terapeuta pracy z ciałem oraz założyciel i kierownik Instytutu Ustawień Rodzin w Taunusie. Poprowadzi wykład na temat:
Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera jako metoda skutecznego ujawniania ukrytych, wewnętrznych dynamiki w firmie.


•    Bruno Rouffaer – jest dyrektorem zarządzającym The European Training House (z siedzibą w Belgii), firmy zajmującej się szkoleniami i rozwijaniem talentów. Uczestnicy w Kongresie Kadry już po raz drugi. Poprowadzi wykład na temat:
Zmiany w czasie kryzysu: Zarządzaj i kieruj sobą i swoją organizacją poprzez transformację i proces zmian


•   Szymon Kudła – ekspert w zakresie przywództwa, innowacyjności i przedsiębiorczości w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Prowadził niemal 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach.

Rafał Stec – publicysta „Gazety Wyborczej”, Specjalizuje się w piłce nożnej i siatkówce. Korespondent z mundiali, mistrzostw Europy i igrzysk olimpijskich oraz licznych turniejów siatkarskich.  Poprowadzą wykład na temat:
Magia Gry Zespołowej – lekcje od najwybitniejszych drużyn sportowych i ich coachów


•    Robert Jasiński – mówca inspiracyjno–motywacyjny, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, zawodowy coach (ICC), trener rozwoju umiejętności osobistych. Autor książki Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces (Onepress, kwiecień 2012) Poprowadzi wykład na temat:
Obudź w sobie lidera, czyli kilka słów tym dlaczego przywództwo ma charakter powszechny i co to oznacza dla organizacji


Podczas XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo uczestnicy Kongresu Kadry będą mieli również okazję wzięcia udziału w warsztatach VIP z międzynarodowymi ekspertami:
•    David’em Clutterbuck Zaawansowane techniki w coaching I mentoringu
•    Gerhard’em Walper Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera w praktyce
•    Bruno Rouffaer Przywództwo 2020, naga prawda o tym jak twoja organizacja może wygrać wojnę o talent w przyszłości. Jakie będą wartości przywódcze i kompetencje przyszłości.


Wśród wystąpień znajdą Państwo wystąpienia praktyków HR z całego świata. W Kongresie swoją obecność potwierdzili przedstawiciele takich firm jak: Google, Allianz, Dell, Lotte Wedel, Play.


Kongresowi jak co roku na jesień towarzyszyć będzie Expo Kadry. Jest to unikalna platforma spotkań i kontaktów, miejsce nawiązania relacji pomiędzy dostawcami i odbiorcami usług HR oraz możliwość prezentacji nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki HR. Uczestnictwo w Expo Kadry jest bezpłatne.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0