Zaproszenie na konferencję LatoHR

Zapraszamy do udziału w II edycji Konferencji „Lato HR”, która odbędzie się 5 lipca 2012r. w Warszawie. Celem wydarzenia jest podnoszenie kwalifikacji kadr menedżerskich z zakresu wiedzy HR, dzielenie się doświadczeniami, prezentowanie nowych trendów, narzędzi i rozwiązań dla branży HR.


Wartość szczególną spotkania stanowią prelekcje omawiające konkretne studia przypadków zrealizowanych projektów w obszarach ZZL. Swoimi doświadczeniami w zakresie projektów AC/DC podzielą się m.in.: przedstawiciele firmy farmaceutycznej AstraZeneca Pharma Poland.


Wśród prelegentów znaleźli się również Anna Ratajczyk i Piotr Pilipczuk z KefAnn, którzy na podstawie case study opowiedzą o tym, jak coaching może przekładać się na zwiększenie efektywności w organizacji.


Dlaczego warto wziąć udział w “Lato HR”:


  • ciekawe prelekcje;
  • realne case study projektów HR;
  • doświadczeni prelegenci;
  • niski koszt udziału – tylko 150 PLN;
  • atrakcyjne niespodzianki dla uczestników.W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostanie także ogólnopolskie badanie benchmarków efektywności inwestowania w Kapitał Ludzki. Tegoroczni uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję, aby jako pierwsi na rynku zapoznać się ze wstępnymi danymi, zgromadzonymi w Ogólnopolskim Badaniu Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń, organizowanym przez Stowarzyszenie PSTD.


Zapraszamy do odwiedzenia strony Latohr.pl gdzie znaleźć można szczegółowe informacje o wydarzeniu, a także formularz zgłoszeniowy www.latohr.pl/zarejestruj.


Organizatorem wydarzenia jest firma doradztwa personalnego Inwenta.

Mecenat nad konferencją sprawują Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) oraz Stowarzyszenie Polish Society for Training and Development (PSTD).

Partnerami wydarzenia są HReserach oraz BNI Polska.

Patronat medialny sprawują Personel i Zarządzanie, Benefit, Gazeta MSP Treco oraz HRstandard.pl.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela oraz zgłoszenia przyjmuje Magdalena Jagodzińska, e-mail: biuro@inwenta.pl, tel: 22 50 234 70.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0