Zaproszenie na pomorskie Wyzwania HR

Zapraszamy do udziału w konferencji „Wyzwania HR”, która odbędzie się 17 kwietnia 2012 roku w Hotelu Sheraton w Sopocie. Podczas konferencji podejmiemy próbę znalezienia odpowiedzi na kluczowe pytania, jakie stoją przed kadrami zarządzającymi zasobami ludzkimi.


Wyzwania HR to największe inicjatywy HR-owe organizowane poza Warszawą, skierowane do specjalistów, praktyków HR oraz ekspertów i decydentów kształtujących politykę personalną w firmach. W 2012 roku, poza Sopotem, konferencje odbędą się także w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Co ważne w dotychczas zorganizowanych dziewięciu edycjach konferencji Wyzwania HR w całej Polsce wzięło udział łącznie ponad 1.200 osób.


Sopocka edycja Wyzwań HR to największe na Pomorzu spotkanie branżowe. To nie tylko przegląd nowych trendów w rekrutacji czy promowanie dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, ale przede wszystkim dyskusja na temat wyzwań stojących przed działami personalnymi w najbliższym roku. To także platforma umożliwiająca wymianę wiedzy i doświadczeń z obszaru HR przygotowana specjalnie dla przedstawicieli najsilniejszych firm działających na Pomorzu.


Szczegółowe informacje i program konferencji są dostępne stronie www.wyzwaniahr.pl

Cykl regionalnych konferencji Wyzwania HR to integracja prężnie działających firm z głównych regionów gospodarczych Polski wokół idei odpowiedzialnego, przemyślanego i nastawionego na sukces rynkowy zarządzania zasobami ludzkimi.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0