Seminarium HR bez make up'u

I Seminarium Regionalne HR bez make up’u jest poświęcone próbie zrozumienia zjawisk zachodzących w organizacjach oraz wpływu poszczególnych kompetencji menedżerskich na działania organizacji z perspektywy następujących koncepcji: behawioralnej, poznawczej, systemowej, psychodynamicznej i analityczno – grupowej.

Seminarium rozpoczyna się wykładem o tytule „Od psów Pawłowa do koinonii”, prowadzonym przez doświadczonego trenera biznesu, psychoterapeutę Jacka Lekkiego. Tematyka wykładu opisuje leżące na skrajnych biegunach koncepcje rozumienia człowieka, jego zachowań, motywacji i możliwości. Z jednej strony najprostsze behawioralne spojrzenie oparte o teorie wzmocnienia i odruchów czyli reakcje z tzw. poziomu limbicznego, z drugiej zaś – złożona koncepcja tzw. teorii dużych grup wypracowana przez Patricka de Mare, zakładająca możliwość tworzenia skutecznie pracujących grup w oparciu o przełamanie uwarunkowań, jakie stawiają tzw. procesy pierwotne. Między nimi – jak w wachlarzu – mieści się myślenie poznawcze, systemowe, psychodynamiczne, analityczno-grupowe.


W drugiej części wydarzenia zaproszeni paneliści:

– Grzegorz Jurczyk – Przedstawiciel marki Quatra
– Sebastian Sadowski – HR Biznes Partner/ Trener, OBI Polska Sp. z o.o.
– Mariusz Lang – Dyrektor Generalny, Strategical Developments Sp. z o.o.
– Karolina Kozielska – Właścicielka firmy „Sukces”, Niezależny Dyrektor Klubu Oriflame wraz z uczestnikami będą mieli możliwość dyskusji, której głównym celem będzie inspiracja do jak najszerszego spojrzenia na własną praktykę zarządzania i rozwoju organizacji oraz kapitału ludzkiego.


Warsztatowa forma seminarium pozwala na zastanowienie się nad tym, które z omawianych koncepcji są najbardziej efektywne i inspirujące w różnych aspektach istnienia organizacji – jakie są ich główne korzyści, a jakie przeoczenia każdej z nich.


Podsumowując program seminarium, można zatem stwierdzić, że wydarzenie to nie ma na celu promocji gotowych rozwiązań, czy też prezentacji gotowych usług. Ma ono  skłaniać uczestników do kreowania i stosowania takich praktyk w zakresie Human Resources, które są rzeczywiście przydatne i skuteczne w ich organizacjach.
Organizatorem seminarium jest firma badawczo-rozwojowa Strategical Developments we współpracy z marką Quatra należącą do Grupy Kapitałowej Sygnity S.A.


Udział w seminarium jest bezpłatny.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (0 32) 238 90 70 bądź mailowy: m.wojcicka-swarlik@tyzadecyduj.pl
Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji o seminarium na stronie www.tyzadecyduj.pl
Serdecznie zapraszamy!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0