Konferencja Kapitał ludzki dla rozwoju Polski już 25 kwietnia 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim realizuje projekt systemowy pt. Bilans Kapitału Ludzkiego. Projekt ten jest największym w Polsce badaniem monitoringu rynku pracy, którego strategicznym celem jest stworzenie narzędzi pozwalających na dostosowanie podaży do popytu kompetencji na polskim rynku pracy.


Wyniki drugiej edycji badań zostaną zaprezentowane po raz pierwszy podczas konferencji „Kapitał ludzki dla rozwoju Polski”, nad którą patronat medialny objął HRstandard.pl.

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia 2012 r. (środa), w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, w godzinach 9.30 – 16.30. Wystąpienia podczas konferencji realizowane będą w ramach dwóch bloków tematycznych: Kompetencje Polaków oraz Rynek pracy w Polsce. Tematy poruszone podczas konferencji dadzą odpowiedź na pytania:


–  Jakich pracowników potrzebują aktualnie pracodawcy?

–  Czy prowadzone w 2011 roku rekrutacje były związane z tworzeniem nowych miejsc pracy, czy może z rekrutacją na stanowiska już istniejące?

–  Jakie strategie rekrutacyjne stosują pracodawcy i w jakich zawodach najtrudniej jest znaleźć właściwych pracowników?

–  Jak pracodawcy szukają pracowników i czego wymagają od kandydatów?

–  Dokształcanie dorosłych Polaków – jak wygląda perspektywa firm szkoleniowych i samych pracodawców?

–  Co jest faktyczną barierą rozwoju polskiego rynek szkoleń?


Wszystkie wystąpienia tematyczne przygotowane zostały w formule paneli dyskusyjnych, do których zaproszenie przyjęli przedstawiciele administracji, eksperci rynku pracy, dyrektorzy HR, przedstawiciele firm szkoleniowych i przedstawiciele organizacji otoczenia biznesu.

Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w konferencji jest bezpłatny. Niezbędne jest dokonanie rejestracji na stronie www.bkl.parp.gov.pl. Liczba miejsc ograniczona. Więcej o konferencji na stronie www.bkl.parp.gov.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0