Windą do rekrutacji! – konkurs zakończony


Pewne rzeczy są tak przydatne, że ich obecność przyjmujemy jako coś naturalnego. Windy, pampersy czy spinacze powstały z prostego powodu – z potrzeby wygody. Co można zrobić, aby ta wygoda weszła do branży HR?

Winda, tak jak i inne wynalazki, została wymyślona z prozaicznego powodu – z czystego lenistwa. Nie jest to wynalazek, który przyczynia się do rozwiązania problemu głodu na świecie, ani nie ratuje nikomu życia. Został skonstruowany przede wszystkim w wyniku dążenia ludzkości do urządzenia świata w sposób łatwy i przyjemny. Świat nie zawaliłby się gdyby wind nie było!  Ale ci, którzy korzystają z nich na co dzień, przyzwyczajają się do ich obecności i prędzej czy później naturalnie przyjmują je jako element życia. A to wszystko dlatego, że oszczędza się czas, że nie trzeba się męczyć. To samo dotyczy narzędzi pracy. Czy ktoś wyobraża sobie pracę w rekrutacji bez dostępu do internetu czy telefonu? Ile czasu zajęłoby znalezienie kandydata, gdyby nie sieć? Odpowiedź jest jedna – dużo.

Czy zatem mając to, co mamy, można jeszcze bardziej usprawnić sobie pracę? Zdecydowanie tak. Pomyśl, co Cię najbardziej wkurza w pracy rekrutera? Pomyśl, ile razy przeglądasz CV podczas jednego procesu rekrutacyjnego? Ile kosztuje Twoja praca nad jednym projektem? Ile razy dziennie musisz odnajdywać odpowiedni dokument?

Takie pytania zadali sobie twórcy systemu do rekrutacji controlfind.pl. Założono, że dla osoby odpowiedzialnej za poszukiwanie kandydatów najważniejsza jest wygoda i czas. – Opracowaliśmy  narzędzie, którego funkcjonalności przybliżają rekruterów do naturalnego procesu rekrutacji i upragnionej wygody. Kandydaci odnajdują się w kilka minut, informacje nigdy nie giną, rekruter może pozwolić sobie na bezkarne zapominalstwo o części rzeczy, ponieważ system pamięta je za niego – podkreśla Magdalena Michta z controlfind.pl.

System oferuje wiele przydatnych funkcjonalności. Wyszukiwarka kandydatów pokazuje listę osób, które pasują do indywidualnych wymagań, a zaawansowany system procentowo dopasuje i posegreguje je od najbardziej do najmniej odpowiadających wyznaczonym oczekiwaniom. Controlfind.pl umożliwia efektywne zarządzanie kandydatami, procesami rekrutacyjnymi oraz klientami. Dzięki takiemu podziałowi w przejrzysty sposób można gromadzić informacje, notatki, dokumenty oraz wiele innych elementów potrzebnych do efektywnej rekrutacji. Każdy rekruter tworzy tu swój własny świat rekrutacji.

Czy systemy wspomagające rekrutacje są niezbędne? Bez ich obecności świat by się nie zawalił. Można z nich nie korzystać, wspinając się codziennie po rekrutacyjnych schodach. Pytanie brzmi: po co? Ile schodów musisz pokonać, żeby dojść do wniosku, że potrzeba Ci narzędzia które zrobi to za Ciebie?


Zadanie konkursowe

Odpowiedz w kilku zdaniach na pytanie: Co jest dla ciebie najważniejsze przy przeprowadzaniu procesu rekrutacyjnego?


Nagroda

Na autorów najciekawszych i najbardziej trafnych odpowiedzi czekają następujące nagrody:

– 1 miejsce – darmowy dostęp do systemu Controlfind.pl na 3 mc-e

–  2 i 3 miejsce – darmowy dostęp do systemu Controlfind.pl  na 2 mc-e


Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został już zakończony. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.Regulamin konkursu

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0