TalentLink w nowej odsłonie

Firma StepStone Solutions, jeden ze światowych liderów w dziedzinie zarządzania talentami oraz dostawca rozwiązań technologicznych wspierających rekrutację, ogłosiła zmianę swojej nazwy na Lumesse. W związku ze zmianą nazwy właściciela, system do wspierania rekrutacji on-line – Stepstone TalentLink – zmienił nazwę na Lumesse TalentLink. Jedynym dystrybutorem tego rozwiązania w Polsce pozostaje Grupa Pracuj, właściciel portalu Pracuj.pl.

Narzędzie Lumesse TalentLink oparte jest na modelu „Software-as-a-Service” i wykorzystywane do zarządzania procesami rekrutacyjnymi, począwszy od zamieszczania oferty pracy, poprzez efektywną selekcję kandydatów, a skończywszy na zatrudnieniu odpowiednich pracowników. Wszystkie strony procesu e-rekrutacji korzystają z jednej platformy.


Lumesse TalenLink dostępny jest w 50 językach. Na świecie z jego pomocy korzystają takie marki, jak Heineken, France Telecom (Orange) czy Tommy Hilfiger. W Polsce, dzięki współpracy z Grupą Pracuj, system został wdrożony m.in. w PKN ORLEN S.A., Kompanii Piwowarskiej S.A. i Polbanku EFG.


Lumesse to dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudniająca pracowników w 17 krajach i obsługująca ponad 1 700 klientów. – Zmiana nazwy to znak rozwoju naszej firmy, ale to coś znacznie więcej niż tylko zabieg formalny. Budujemy firmę, która zajmuje się zarządzaniem talentami w skali globalnej, jednak działa tak, jakby była firmą lokalną. Firmę, która może pomóc zarówno pracodawcom, jak i pracownikom w stworzeniu lepszych stanowisk pracy –  mówi dyrektor generalny Lumesse Matthew Parker.

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0