Grupa Nokaut ma nowego Dyrektora HR

Patrycja Mizerska od lutego wzmacnia zespół Nokaut.pl – jednego z liderów polskiego e-handlu. Utworzenie stanowiska Dyrektora HR i obsadzenie na nim doświadczonego menedżera to przygotowania spółki do dynamicznej ekspansji i planowanego zwiększenia zatrudnienia o kilkudziesięciu specjalistów.

Patrycja Mizerska jest doświadczonym menedżerem oraz specjalistką w swojej dziedzinie. Mizerska zdobywała praktykę zawodową w Banku BPH, GE Capital Group (wcześniej GE Money Bank), gdzie pracowała przez ostatnie 7 lat. Jako Dyrektor Biura Wsparcia Pionu Finansowego i IT odpowiadała za wsparcie dyrektorów Banku w zarządzaniu zespołami, implementację nowoczesnych narzędzi i procesów HR, rekrutację, coaching, planowanie ścieżek rozwoju oraz zarządzanie talentami.


Cieszę się, że będę mogła połączyć chęć dążenia do ciągłego rozwoju z zawodowym doświadczeniem w tak ciekawym i dynamicznie rozwijającym się środowisku jakim jest branża e-commerce – mówi Patrycja Mizerska, dyrektor HR w Grupie Nokaut S.A. „Celem mojej pracy będzie zadbanie o to, aby pracownicy czuli, że ich praca w bezpośredni sposób wpływa na rozwój firmy oraz stworzenie im możliwości rozwijania własnych kompetencji i pobudzanie kreatywności. Zamierzamy również nawiązać współpracę z trójmiejskimi uczelniami i pozyskiwać najlepszych studentów poprzez ofertę stażów oraz praktyk”.


Patrycja Mizerska jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i  studiów podyplomowych z Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Zdobywała także wiedzę na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Missouri Southern State University w USA.

„W najbliższym czasie planujemy intensywnie pracować nad budowaniem wizerunku i marki Grupy Nokaut S.A. W planach mamy inwestycje w nowe produkty, rozwiązania e-commerce oraz kapitał ludzki. Chcemy zatrudnić kilkudziesięciu najlepszych ludzi z branży odpowiedzialnych za tworzenie biznesów internetowych oraz najzdolniejszych studentów. Dzięki temu będziemy mogli pozostać technologicznymi liderami. Zdolności Patrycji w zakresie zarządzania talentami są dla nas kluczowe w procesie rekrutacji i rozwoju wysoko wykwalifikowanych kadr” – mówi Wojciech Czernecki, współzałożyciel i prezes zarządu Grupy Nokaut S.A.

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0