Zaproszenie na Talent for Tomorrow Summit 2011

Mamy przyjemność poinformować, że portal HRstandard.pl jest partnerem medialnym kolejnego spotkania branżowego organizowanego przez firmę Stamford Global. Konferencja „Talent for Tomorrow Summit 2011” odbędzie się w dniach 23-25 lutego 2011 roku w Wiedniu.

Dla naszych Czytelników mamy prezent –  powołując się na portal HRstandard.pl w trakcie rejestracji otrzymają Państwo 10% zniżki w opłacie!

Umiejętność pozyskania najlepszych kandydatów do pracy oraz sprawienia, by chcieli związać się z firmą na dłużej są czynnikami sukcesu każdej organizacji. Posiadanie najzdolniejszych pracowników stanowi bardzo ważny czynnik przewagi konkurencyjnej firmy na rynku. Ostatnie badanie Stamford Global European Talent Management wykazało, że w ciągu najbliższych trzech lat będziemy mieli do czynienia z niedoborem talentów na rynku, więc walka o pozyskanie i zatrzymanie najlepszych pracowników ulegnie nasileniu.

Tematem przewodnim konferencji będzie zatem zarządzanie talentami. Wydarzenia będzie dotyczyło również rozwoju przywództwa, umacniania wizerunku pracodawcy oraz wykorzystywania mediów społecznościowych w pozyskiwaniu pracowników.

Przewodniczącym konferencji jest dr Paul Turner z Ashcroft International Business School w Cambridge. Do grona prelegentów należą przedstawiciele następujących firm: Marsh & McLennan, GE Healthcare, Aviva, Ericsson, Mobilkom Austria, Renewable Energy Systems UK, Unilever, Eli Lilly, SAP, Lloyds TSB, Bacardi, Novartis i OMV.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Więcej info i zapisy na stronie http://www.talentfortomorrowsummit.com


Poniżej zamieszczamy pełną agendę spotkania:

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0