English for Presentations – bezpłatne szkolenie!

Szukasz firmy zapewniającej praktyczne zajęcia z biznesowego języka angielskiego? Myślisz o specjalistycznym warsztacie z języka angielskiego dla Twojej branży? Przekonaj się osobiście o jakości szkoleń językowych ACT Advanced Corporate Training!

Weź udział w warsztacie, zdobądź nową wiedzę, a przy okazji zapoznaj się z ofertą ACT.Zobaczysz, że warsztat English for Presentations jest idealnym rozwiązaniem dla wielu pracowników Twojej firmy.

Firma szkoleniowa ACT Advanced Corporate Training i Portal Rynku Pracy HRK.PL zapraszają osoby zajmujące się organizacją szkoleń na bezpłatny warsztat specjalistyczny z języka angielskiego mający na celu zdobycie wiedzy językowej z zakresu prezentacji. W programie m.in.: cechy dobrej prezentacji, skupianie uwagi publiczności, podkreślanie korzyści, radzenie sobie z trudnymi pytaniami,  wyciąganie wniosków. Warsztat, prowadzony całkowicie w języku angielskim, odbędzie się 14 stycznia 2011 r. (9:30-17:00) w Warszawie, w siedzibie ACT (ul. Wilcza 31 lok.5). Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram, zasady uczestnictwa oraz sylwetkę lektora.

Szczegółowy program szkolenia

Sylwetka trenera:

Maurice O’Brien
– Lektor, ACT Advanced Corporate Training
Maurice pochodzi z Dublina w Irlandii. Jest absolwentem anglistyki, posiada międzynarodowy certyfikat metodyczny TEFL (Teaching English as a Foreign Language).
W Polsce mieszka od 1999 roku i od tego czasu specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń językowych dla pracowników firm. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów Business English dla kadry menadżerskiej oraz specjalistycznych szkoleń językowych, w szczególności w obszarach: prezentacji, negocjacji, finansów, języka prawniczego.

Więcej o Maurice’ie

Warunki uczestnictwa:

Szkolenie językowe English in Presentations przeznaczone jest dla osób, które odpowiadają za organizację szkoleń firmowych i posługują się językiem angielskim na poziomie B2 lub C1 w skali europejskiej CEFR (http://www.act.edu.pl/pliki/inne/SkalaCEFR.pdf)

Uczestnicy szkolenia zostaną wyłonieni na podstawie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO oraz krótkiej (10-15 minut) rozmowy telefonicznej z metodykiem ACT Advanced Corporate Training, określającej potrzeby uczestnika oraz poziom językowy. Proces rekrutacyjny wspiera internetowa aplikacja Talent Finder (www.talentfinder.pl)

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0