Dodatkowy termin konferencji ROZWIĄZANIA HR

Już 23 listopada 2010 roku, w Warszawie, powtórnie odbędzie się jedno z największych wydarzeń dedykowanych branży HR – konferencja „Rozwiązania HR”. Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. HRstandard.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym.

W związku z ogromnym zainteresowaniem programem konferencji „Rozwiązania HR”, tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w konferencji w pierwszym terminie – powtórnie zapraszamy do udziału. Wszystkich zainteresowanych prosimy o powtórną rejestrację na stronie konferencji http://www.abc.com.pl/rozwiazaniahr/index.php?site=zamowienie

Do współpracy i poprowadzenia wystąpień zaproszone zostało grono wybitnych polskich ekspertów rynku pracy, prawników, wykładowców i autorów książek wydanych przez Wolters Kluwer Polska. Swoje wystąpienia poprowadzi 15 ekspertów m.in.: Jarosław Marciniak, Grzegorz Filipowicz, Krzysztof Kosy, dr Rafał Mrówka i dr Marek Wandzel. Obok wystąpień zaplanowane zostały indywidualne spotkania z ekspertami oraz podpisywanie książek przez autorów.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa

Partnerem Merytorycznym konferencji jest Serwis HR, Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Polska Izba Firm Szkoleniowych. Partnerem medialnym konferencji jest magazyn Personel Plus.

Konferencja skierowana jest do dyrektorów, managerów oraz kierowników działów HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac. Pierwszeństwo udziału w konferencji mają osoby, które w pierwszym terminie, ze względu na ograniczenia związane z wielkością sal, otrzymały odpowiedź odmowną.

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy po zalogowaniu się na stronie konferencji www.ABC.com.pl/rozwiazaniahr

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0