Capgemini otworzyło nowe biuro w Krakowie

Capgemini Polska („Capgemini”) należąca do Grupy Capgemini – jednej z największych na świecie firm świadczących usługi konsultingu, doradztwa informatycznego i outsourcingu, poinformowała o otwarciu nowego biura w Krakowie. Biuro o powierzchni 10 000 m2 zwiększa całkowitą pojemność biurową w południowej Polsce do 4300 miejsc pracy i jest potwierdzeniem długofalowego zainteresowania Grupy tym regionem jako najlepszego miejsca obsługi swoich międzynarodowych klientów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami otworzyliśmy nasze kolejne, drugie już biuro w Krakowie. Dzięki tej inwestycji, jednej z największych w tym roku na rynku nieruchomości w Polsce, dysponujemy w Krakowie łącznie 2 300 miejscami pracy– mówi Marek Grodziński, Członek Zarządu Capgemini Polska, dyrektor Centrum BPO Capgemini Polska.

Oba nasze centra są głównymi ośrodkami Capgemini Outsourcing. Lokalnie, zatrudniamy w outsourcingu ponad 3500 osób  w dwóch centrach kompetencyjnych – dostarczając światowej klasy rozwiązania Business Process Outsourcing i usług outsourcingu IT w takich obszarach jak finanse i księgowość, zamówienia, helpdesk wielopoziomowego i zarządzania infrastrukturą” – dodaje Marek Grodziński.

Ta inwestycja zapewni komfort obsługi naszym klientom oraz doskonałe warunki pracy naszym pracownikom – mówi Daniel Habrat, Członek Zarządu Capgemini Polska odpowiedzialny za Infrastructure Management Outsourcing w Europie Wschodniej.

Najnowsza inwestycja jest kolejnym wyrazem ciągłego rozwoju naszej firmy w Polsce. Jesteśmy  obecni na polskim rynku od 1996, realizując złożone projekty konsultingowe i informatyczne. Specjalizujemy  się w obsłudze firm sektora telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłu i administracji publicznej.” – mówi Frank Wagenbauer, Członek Zarządu Capgemini Polska odpowiedzialny za Konsulting i Doradztwo Informatyczne w Polsce.


Obecnie, firma Capgemini zatrudnia w Polsce ponad 4 tys. osób, z czego ponad 2 tys. osób pracuje w Krakowie.  Biura Capgemini w Polsce mieszczą się także w Katowicach (ITO, BPO), Wrocławiu (Rozwój Oprogramowania) i Warszawie (Konsulting i Doradztwo Informatyczne). Capgemini jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, odnotowując ponad dziesięciokrotny wzrost zatrudnienia na przestrzeni ostatnich pięciu lat. W tym roku firma Capgemini została uhonorowana znakiem Top Employer  2010 w uznaniu za prowadzoną politykę kadrową.


O firmie Capgemini

Capgemini, jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie, zwiększając ich możliwości w osiąganiu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na  Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business Experience). Grupa  Capgemini działa w oparciu o globalny model obsługi Rightshore®, którego celem jest zapewnienie równowagi w wykorzystaniu najlepszych talentów z różnych lokalizacji, aby pracując jako jeden zespół tworzyć i dostarczać optymalne rozwiązania dla  klientów. Capgemini jest obecna w 35 krajach, w 2009 r. odnotowała globalny przychód w wysokości 8,4 miliarda euro i zatrudnia ponad 100tys. osób na świecie.

Rightshore®, jest znakiem towarowym należącym do Capgemini.

Więcej informacji: www.pl.capgemini .com i www.capgemini.com

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0