Oferty pracy na Twoim iPhonie

Pracuj.pl jako pierwszy wśród serwisów rekrutacyjnych obecnych na polskim rynku   udostępnił aplikację na iPhone’a.

Aplikacja, którą od dzisiaj można bezpłatnie pobrać z AppStore’a, pozwala m.in. na szybkie i wygodne korzystanie z wyszukiwarki ofert pracy. Ogłoszenia, na które chcemy zgłosić swoją kandydaturę, można zapisać w zakładce „ulubione” bądź wysłać link do wybranej oferty na dowolny adres e-mail.


Wyszukiwarka ofert, wyniki wyszukiwania oraz podgląd oferty w aplikacji Pracuj.pl na iPhone’a

Każdy poszukujący pracy właściciel iPhone’a, dzięki zainstalowaniu w swoim telefonie aplikacji Pracuj.pl, ma ponadto możliwość wygodnego logowania w serwisie oraz ustawienia automatycznych powiadomień o nowych ofertach, spełniających wybrane przez użytkownika kryteria.


Projektując aplikację postawiliśmy na jej użyteczność oraz wygodę użytkowników, stąd spośród wielu różnych narzędzi i treści, dostępnych w naszym serwisie, wybraliśmy te związane bezpośrednio z wyszukiwaniem ofert pracy. Pracuj.pl w wersji na iPhone’a będzie systematycznie wzbogacany o nowe rozwiązania, liczymy tu między innymi na sugestie użytkowników – mówi Paweł Leks, szef działu rozwoju produktów w Grupie Pracuj.


Aplikacja Pracuj.pl na iPhone’a uzupełnia ofertę portalu dla właścicieli różnego rodzaju urządzeń mobilnych. Pod adresem m.pracuj.pl znajdą oni „lekką” wersję serwisu z wyszukiwarką ofert pracy oraz dostępem do stron poradnikowych dotyczących pracy (w tym wzorów CV czy listów motywacyjnych) i rozwoju kariery.

Źródło: Pracuj.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0