Perły HR – daj się złowić !

Perły HR to pierwszy w Polsce Konkurs skierowany do specjalistów zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Organizatorzy – Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia oraz Magazyn Rekruter, wydawany przez firmę VeritaHR Polska, pragną zintegrować środowisko rekrutacyjne
i stworzyć szansę promocji jego potencjału. Będą poszukiwać wartościowych osób oraz firm, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży.

Udział w Konkursie mogą wziąć konsultanci każdej działającej na terenie Polski agencji rekrutacji, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej bądź outsourcingu. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: Konsultant Roku – Praca tymczasowa oraz Konsultant Roku – Praca stała. Uczestnicy powinni reprezentować najwyższe standardy dotyczące jakości, rzetelności oraz skuteczności prowadzonych działań rekrutacyjnych.


Warunkiem do udziału w Konkursie jest zgłoszenie się za pomocą krótkiej ankiety, dostępnej na stronie http://www.perlyhr.com/. Innowacją jest możliwość zgłaszania kandydatury innych osób – swoich współpracowników, podwładnych, a także osób, których zdolności rekrutacyjne poznaliśmy współpracując  z nimi jako kandydaci lub klienci. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września.
Po tym terminie Jury, którego pełny skład jest dostępny na stronie internetowej Konkursu, przystąpi do oceny formularzy i wybierze laureatów. Wszystkie formularze zostaną ocenione według tych samych kryteriów.


Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 listopada 2010 r. w The Original Cafe Bar Paparazzi
w Warszawie.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0