Letnie warsztaty eksperckie – zaproszenie

Większość narzędzi mierzenia efektywności szkoleń jest droga – często może wręcz przekraczać cenę samego szkolenia, co powoduje, że wiele firm rezygnuje z mierzenia efektywności. Rozwiązanie tego problemu menedżerowie mogą znaleźć na bezpłatnych warsztatach pt.: „Follow–up – narzędzia wzmacniania i mierzenia efektywności szkolenia”, które odbędą się 5 sierpnia w Centrum Zielna w Warszawie.

Proponowane szkolenie będzie podzielone na dwie części:

I część dotyczyć będzie różnych narzędzi follow-up dedykowanych do poszczególnych typów szkoleń. Po krótkiej prezentacji, uczestnicy będą mogli na własnej skórze przećwiczyć wybrany follow-up np. naturalne tło, rzeczywisty feedback czy wartościowy film.

II część poświęcona będzie arkuszom analizy kompetencji czyli autorskiemu narzędziu Gammy, które można uniwersalnie stosować przy szkoleniach sprzedażowych i dla kadry kierowniczej.


Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z unikalnym na rynku know – how firmy Gamma, będą mieli okazję wymienić spostrzeżenia z innymi menedżerami HR oraz efektywnie wykorzystać wakacyjny okres, który w obszarze HR jest zwykle mniej intensywny.

Spotkanie będzie miało formę treningu, warsztatu, co pozwoli uczestnikom na praktyczne przetestowanie autorskich technik proponowanych przez Gammę.

HRstandard.pl objął to ciekawe wydarzenie swoim patronatem.

Informacje dodatkowe:
Menedżer projektu Michał Cal
michal.cal@projektgamma.pl
Tel. [+48] 22 266 08 43

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0