Akademia Employer Brandingu w nowej, otwartej formule

Po trzech edycjach Akademii Employer Brandingu, które odbyły się w formule zamkniętej, inicjator cyklu – agencja komunikacji rekrutacyjnej MJCC Employer Branding Consultants otwiera warsztaty Akademii dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu budowania wizerunku pracodawcy. Jednocześnie pod adresem: www.akademiaEB.pl ruszyła strona internetowa projektu, na której wszyscy chętni mogą zgłosić zainteresowanie udziałem w kolejnych szkoleniach i zapisać się na employer brandingowy newsletter.

Akademia Employer Brandingu to cykl szkoleń, którego celem jest wspieranie rozwoju wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie budowania wizerunku pracodawcy, a także tworzenie relacji pomiędzy osobami zajmującymi się employer brandingiem w Polsce. Jest przeznaczony dla osób zawodowo zajmujących się tą tematyką w swoich organizacjach lub planujących prowadzenie działań z zakresu employer brandingu w przyszłości. Wszystkie szkolenia są bezpłatne a najbliższe odbędą się już po wakacjach w Warszawie i w Krakowie.

Patronem medialnym projektu jest portal HRstandard.pl.


***

MJCC Employer Branding Consultants jest agencją komunikacji rekrutacyjnej. Buduje  i wzmacnia wizerunek pracodawców. Bada, analizuje i doradza. Szuka nowych kanałów dotarcia do kandydatów i informowania ich o wyjątkowych miejscach pracy. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami, wspierając ich w przygotowaniu strategii budowania wizerunku na rynku pracy oraz realizacji kampanii rekrutacyjnych.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0