Nowa wersja MrTed TalentLink

Całkowite dopasowanie do potrzeb rekrutującego i strona startowa „szyta na miarę” to tylko niektóre nowości, jakie oferuje Cloud 9 – nowa wersja systemu rekrutacyjnego MrTed TalentLink. Wyłącznym przedstawicielem firmy MrTed w Polsce jest Grupa Pracuj.

9. wersja systemu MrTedTalentLink ułatwia specjalistom HR codzienne korzystanie z tej platformy rekrutacyjnej. Nowy system umożliwia całkowite dopasowanie platformy do indywidualnych potrzeb
i preferencji rekrutującego, w tym budowę własnej strony startowej oraz łączenie funkcjonalności systemu Talentlink z innymi, zewnętrznymi aplikacjami, na przykład do zarządzania talentami.

Dzięki MrTedTalentLink Cloud 9 specjalista HR widzi prowadzone przez siebie procesy rekrutacyjne w postaci mobilnych modułów (np. „spotkania w tym tygodniu”, „nowi kandydaci”, „wygasające ogłoszenia”), które może dowolnie włączać i wyłączać oraz modyfikować wedle aktualnych potrzeb. W rezultacie użytkownik korzysta z samodzielnie stworzonego, spersonalizowanego pulpitu zamiast przeskakiwać z ekranu na ekran.


Rys.1 Strona główna, widoczna po zalogowaniu do systemu MrTedTalentLink

Nowa wersja zawiera moduły dla większości procesów HR-owych, między innymi dla rekrutacji zewnętrznej i wewnętrznej, outplacementu, zarządzania pracownikami tymczasowymi, zarządzania dostawcami, selekcji kandydatów, składania ofert kandydatom, wdrożeń nowych pracowników.

Warto zaznaczyć, że w stworzeniu nowej wersji aktywnie uczestniczyli klienci platformy MrTedTalentLink,  z którymi od trzech lat ściśle współpracowano przy analizie potrzeb. Dzięki temu mogą ją teraz, w jeszcze większym niż dotychczas stopniu, dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Korzystanie z Cloud 9 jest podobne do korzystania z ulubionej strony internetowej, a nie z zaawansowanego programu komputerowego. To jest zupełnie nowa jakość w systemach typu ATS i jesteśmy przekonani, że nasi użytkownicy to docenią – mówi Marcin Sieńczyk, Business Development Manager w Grupie Pracuj, która jest wyłącznym dystrybutorem systemu MrTedTalentlink na Polskę.

MrTed od 10 lat jest liderem w wykorzystywaniu innowacji technologicznych w służbie rekrutacji. Wersja 9 TalentLink kontynuuję tę tradycję, korzystając z coraz popularniejszego w sieci modelu chmury (Cloud computing). Firma konsultingowa Bersin & Associates, w analizie rynku systemów rekrutacyjnych
z sierpnia 2009 oceniła, że MrTedTalentLink Cloud 9 „wnosi na rynek nową generację systemów klasy ATS, która w pełni wykorzystuje zalety technologii cloud computing”.

Więcej informacji na temat MrTedTalentLink Cloud 9 można znaleźć na: www.mrted.com

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0