Start People w nowym roku z nową marką

Accea_SPPAccea – marka wyspecjalizowana w usługach z obszaru doradztwa personalnego – należąca do Start People, jednej z największych agencji zatrudnienia w Europie, z początkiem 2010 r. zmienia nazwę na Start People Professionals.

„Zmiana ta podyktowana jest strategią rozwoju przyjętą przez zarząd grupy USG People N.V., do której należy nasza agencja” – mówi Natalia Ligarzewska, Marketing Manager Start People. Strategia ta zakłada m.in. budowę silnego, zintegrowanego portfolio rozpoznawalnych, ogólnoeuropejskich marek, wyspecjalizowanych w poszczególnych usługach z obszaru doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. „Dzięki temu możemy oferować zróżnicowane rozwiązania, przy zachowaniu najwyższego poziomu specjalizacji i gwarantowanej jakości usług”dodaje Natalia Ligarzewska.

Na rynku europejskim marka Start People Professionals istnieje od ponad 13 lat. Specjalizacja ta została powołana do życia w 1996 roku w Holandii (oryginalnie pod nazwą Top Start), oferując usługi w zakresie rekrutacji, selekcji oraz elastycznych form zatrudnienia, dedykowanych wykwalifikowanym specjalistom, managerom oraz kadrze zarządzającej. Do Klientów Start People Professionals w Holandii należy 50 czołowych przedsiębiorstw działających w sektorach publicznym i finansowym. Z usług Start People Professionals korzysta także branża prawnicza, a także przedsiębiorstwa specjalizujące się w nowych technologiach.

W Polsce Accea/Start People Professionals posiada biura w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie. „Ponadto współpracujemy z rozbudowaną siecią kilkudziesięciu oddziałów Start People co pozwala na optymalny zasięg i bliskość wobec naszych Klientów na terenie całego kraju. Tworzymy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania, wspierające Organizacje w zakresie efektywnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi od momentu pozyskania talentów, poprzez opiekę nad nimi ich rozwój i doskonalenie, aż po zmiany związane z optymalizacją zatrudnienia” – mówi Joanna Bielecka-Gajos, Brand Manager, Start People Professionals.

Zespół Start People Professionals to kilkudziesięciu specjalistów z zakresu rekrutacji, selekcji, ale także szeroko rozumianego Consultingu (outplacement, AC/DC, audyt personalny, szkolenia). Część z nich to psychologowie, którzy dzięki wiedzy branżowej mogą trafnie i rzetelnie oceniać istotne kompetencje kandydatów, posługując się przy tym profesjonalnymi narzędziami. „Dodatkowo, w rekrutacjach wspierają nas specjaliści Start People dedykowani do wybranych projektów, co jeszcze zwiększa naszą efektywność, zwłaszcza przy masowych rekrutacjach. Prawdopodobnie właśnie te atuty zadecydowały o wyborze nas jako partnera do współpracy przez Klientów z takich branż jak: IT, wydawnictwo, FMCG, elektronika, usługi outsourcingowe i inne” podsumowuje Joanna Bielecka-Gajos.

Źródło: Start People Professionals

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0