AdvisioLab2 podpisał umowę z firmą Advisio sp. z o.o., liderem w tworzeniu narzędzi wspomagających rozwój organizacyjny firm i przedsiębiorstw. W ramach współpracy pomiędzy firmami powstanie sześć internetowych narzędzi, które pozwolą konsultantom i managerom HR na pełną kontrolę strategicznych procesów rozwoju organizacyjnego.

Narzędzia – „Synergia”, „Task Navigator”, „Competence Navigator”, „Star Tracks”, „Talent Hunter” i „Delight Index” umożliwią realizację większości procesów rozwoju organizacyjnego, m.in.: zarządzanie przez cele, zarządzanie kompetencjami, ocenę kompetencji pracowników, ocenę klimatu emocjonalnego w organizacji, czy w końcu prowadzenie kompetencyjnych projektów rekrutacyjnych.

A wszystko to w intuicyjnym i elastycznym środowisku elektronicznym, bez potrzeby czasochłonnych analiz wykorzystujących setki papierowych ankiet.

Do realizacji projektu Lab2 wykorzystuje autorską technologię, która pozwoli na przygotowanie i pełną integrację narzędzi z platformą Advisio, dając tym samym w pełni funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze i użyteczne zaplecze narzędziowe dla konsultantów zajmujących się optymalizacją potencjału ludzkiego w organizacjach.
Pierwsze narzędzia zostaną oddane z początkiem lutego 2010 roku.
Projekt jest dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.2. „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”

O Lab2:
Lab2 to zespół specjalistów branży IT i New Business Development, realizujące innowacyjne projekty informatyczne. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania biznesowo-technologiczne. Firma porusza się głównie w obszarze Internetu i rozwiązań mobilnych w zakresie projektowania i produkcji aplikacji internetowych i mobilnych, udziału w przedsięwzięciach realizowanych z partnerami branżowymi, opracowywania kompletnych koncepcji biznesowych dla projektów internetowych, analizy rozwiązań technologicznych oraz założeń biznesowych projektów internetowych, organizacji szkoleń z zakresu zarządzania projektami IT na potrzeby Internetu i przygotowywania oraz realizacja strategii promocyjnych i marketingowych dla projektów z branży IT.
Strona internetowa Lab2: http://Lab2.pl
Kontakt z Lab2: Paweł Gniadkowski pg@lab2.pl, tel. +48 506-580-543, Piotr Trybalski pt@lab2.pl, tel.: +48 791-851-871

O Advisio Sp. z o.o.:
Advisio jest firmą o międzynarodowym zasięgu, działającą głównie w Europie. Funkcjonując jako laboratorium badawczo-rozwojowe dla konsultantów rozwoju organizacyjnego. Firma tworzy metodologie optymalizacji potencjału ludzkiego w organizacjach. W latach 2003-2008 Advisio zdobywało doświadczenia wspierając między innymi wdrożenie systemów zarządzania kompetencjami w Narodowym Banku Polskim, niemiecko-holendersko-belgisko-francuskiej sieci Center Parcs oraz Banku Gospodarstwa Krajowego. Począwszy od 2009 roku Advisio nie prowadzi już projektów rozwoju organizacyjnego bezpośrednio u Klientów końcowych, lecz udostępnia wiedzę i narzędzia konsultantom zewnętrznym i menedżerom wewnętrznym samodzielnie realizującym własne projekty.
Strona internetowa Advisio: www.Advisio.biz

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0