Hewitt Associates ogłasza start 5 edycji Badania Najlepsi Pracodawcy w Polsce

hewittlHewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim rozpoczyna jubileuszową, piątą polską edycję Badania Najlepsi Pracodawcy (BNP), część globalnego projektu Best Employers Study.

Badanie traktowane jest przez wiele firm jako narzędzie zarządzania kapitałem ludzkim, dając możliwość odniesienia i porównania się z innymi organizacjami, także bezpośrednio w swoich branżach. BNP pozwala określić, jakie działania należy podjąć, aby w przyszłości dołączyć do grona Najlepszych Pracodawców i jednocześnie osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe dzięki potencjałowi ludzkiemu” – mówi Magdalena Warzybok, Menedżer Projektu BNP w Hewitt Associates.

Nasze Badanie pokazuje, że Najlepsi Pracodawcy, dzięki wysokiemu zaangażowaniu swoich pracowników, generują większe przychody i osiągają wyższy zwrot z inwestycji  w kapitał ludzki niż w przypadku firm, które nie zarządzają aktywnie zaangażowaniem ” – dodał Edward Stanoch, Dyrektor Zarządzający Hewitt Associates w Polsce.

Zgłoszenia do Badania przyjmowane będą do końca stycznia 2010 roku. W poprzedniej edycji Badania wzięło udział 126 polskich organizacji. Najlepszych Pracodawców w Polsce poznamy wiosną 2010 podczas uroczystego wręczenia nagród kończącego piątą edycję Badania.

Badanie Najlepsi Pracodawcy organizowane jest w Polsce od 2005 roku. Zwycięzcą BNP 2009 w kategorii dużych firm został Quintiles Poland, a w kategorii małych i średnich firm EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. Dzięki zastosowanej metodzie badania oraz uwzględnieniu opinii przedstawicieli wszystkich poziomów struktury organizacyjnej firmy, w tym najwyższej kadry zarządzającej, BNP daje pełen obraz badanego przedsiębiorstwa.

W polskiej edycji BNP, Hewitt przebadał dotychczas 320 firm i ponad 80 tysięcy pracowników, z kolei na świecie w ramach BNP do dziś przebadanych zostało ponad 12 mln pracowników w 5 000 firm z 51 krajów. Badanie prowadzone jest przez Hewitt Associates w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Azji, Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej.

Więcej informacji o metodzie Badania znajduje się na www.najlepsipracodawcy.pl

BNP 2010 organizowane jest przez Hewitt Associates przy współpracy ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, portalem gazetapraca.pl oraz Partnerami: Pulsem Biznesu, Newsweekem, Harvard Business Review, Personelem Plus, TVN CNBC Biznes, Radiem PIN oraz Serwisem HR

Źródło: Hewitt.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0