Mobilne Pracuj.pl

mobilepracujPolkomtel SA, operator sieci Plus, oraz Pracuj.pl, wiodący polski serwis rekrutacyjny, udostępniły mobilną wersję Pracuj.pl. Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie wyszukiwać ogłoszenia o pracę, korzystając ze swojego telefonu komórkowego.

Serwis, dostępny pod adresem http://plus.pracuj.pl, umożliwia:

  • przeglądanie najnowszych ofert pracy w serwisie,
  • wyszukiwanie zaawansowane (branże pracodawców, województwa),
  • przeglądanie szczegółów ogłoszenia,
  • wysłanie linku do wersji www ogłoszenia na adres e-mail użytkownika.

Dodatkowo można tu znaleźć porady przydatne podczas spotkania z potencjalnym i obecnym pracodawcą dotyczące przebiegu rozmów kwalifikacyjnych, pisania CV i listów motywacyjnych, a także negocjacji podwyżek.

Serwis jest częścią portalu wap.plus.pl i jest objęty promocją „Plus.pl najlepszy portal w komórce bez dodatkowych opłat”. Oznacza to, że za wyszukiwanie i czytanie ogłoszeń klienci Plusa posiadający poprawnie skonfigurowane telefony nie ponoszą opłat za transmisję danych.

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów oraz studentów i absolwentów. Codziennie dostarcza kandydatom ponad 12 000 aktualnych ofert pracy z Polski i zagranicy.

Plus.pl to jedyny w Polsce portal mobilny, przy korzystaniu z którego klienci sieci Plus nie ponoszą opłat za transmisję danych. Plus.pl dostarcza informacji ze świata polityki, biznesu, sportu i rozrywki.

Źródło: Pracuj.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0