Hewitt poszukuje 200 pracowników

workMiędzynarodowe centrum outsourcingowe Hewitt Associates w Krakowie rozwija swoją działalność i tworzy 200 nowych miejsc pracy. Nowe etaty powstały w związku z obsługą kolejnych, międzynarodowych klientów w zakresie outsourcingu procesów Human Resources.

Krakowskie centrum Hewitt świadczy usługi w zakresie outsourcingu procesów HR dla klientów korporacyjnych z całej Europy i jest wiodącym centrum outsourcingowym firmy na kontynencie. Centrum specjalizuje się w administracji personalnej, administracji rekrutacji i szkoleń, zarządzaniu wynagrodzeniami oraz zajmuje się telefoniczną obsługą klienta. Prowadzone są w nim również projekty administracyjne związane z zarządzaniem programami emerytalnymi dla klientów z wielu krajów europejskich.

– Praca w centrum outsourcingowym daje możliwość zdobycia doświadczenia, udziału w ciekawych projektach oraz współpracy w międzynarodowych zespołach. Codzienne obowiązki często wymagają telefonicznego kontaktu z klientami zza granicy, a tym samym pozwalają na zdobycie praktycznych umiejętności językowych. Studenci decydujący się na pracę w centrum outsourcingowym powinni lubić pracę zespołową o charakterze administracyjnym, związaną z przetwarzaniem informacji w systemach informatycznych, często w oparciu o zdefiniowane procesy i procedury. Jest jednak u nas też miejsce na kreatywność, pracownicy mogą zgłaszać własne pomysły racjonalizatorskie, które zawsze są analizowane i niejednokrotnie wdrażane – mówi Małgorzata Ranieszewska, Menedżer ds. Personalnych.

Obecna rekrutacja prowadzona jest na stanowiska wszystkich szczebli – od pracowników administracyjnych, przez kierowników średniego szczebla do kadry zarządzającej. Poszukiwani są m.in. studenci ostatnich lat kierunków ekonomicznych, jak również wybranych specjalizacji na uczelniach technicznych i humanistycznych (np. matematyki, zarządzania, administracji czy filologii angielskiej). Poszukujemy jednak osób o określonych kompetencjach, dlatego kierunek studiów jest tylko jednym z wielu kryteriów w procesie rekrutacji – dodaje Monika Bar, Specjalista ds. Zasobów Ludzkich.

Krakowskie centrum outsourcingowe Hewitt Associates działa od 2005 roku. Obecnie zatrudnia 300 osób.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej rekrutacji znajdują się na stronie: www.hewitt.com/kariera

Źródło: kariera.com.pl

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0