Know HowKomunikacjaPressroomStrategia

Anonimowe maile od niezadowolonych pracowników

angerSerwis rekrutacyjny Monsterpolska.pl zachęca internautów do korzystania ze swojej nowej usługi internetowej polegającej na wysyłaniu anonimowych e-maili do pracodawcy.

Na polskich stronach www.tajneprzezpoufne.pl firma uruchomiła bezpłatną usługę polegającą na pośredniczeniu w dostarczaniu szefom oraz nielubianym kolegom z pracy anonimowych e-maili od pokrzywdzonych lub sfrustrowanych współpracowników. Serwis nie bierze odpowiedzialności zarówno za treść przesyłanych wiadomości, jak i za bezpieczeństwo tajemnicy korespondencji.

Serwis tak oto zachęca internautów:

Czy kiedykolwiek miałaś/miałeś nieodpartą chęć, żeby dać upust swoim uczuciom jakimi darzysz swoich współpracowników, szefa i miejsce w którym pracujesz? Anonimowo poinformować zainteresowanych co tak naprawdę o nich myślisz? Zrób to już teraz

Firma oddała do dyspozycji internautów tablicę i flamaster, za pomocą którego można odręcznie napisać list do przełożonego lub kolegów z pracy, poskarżyć się na warunki zatrudnienia, płace, atmosferę, niekompetencje przełożonych lub przeciwnie – wystawić szefowi laurkę.

tajneprzezpoufne

Treść wiadomości jest widoczna tylko dla administratora serwisu oraz osób wskazanych w e-mailu, pozostali internauci jej nie widzą. Firma Monster zobowiązuje się przesłać wiadomość do adresata bezpłatnie oraz anonimowo, tak by nie mógł się zorientować, kto jest jego nadawcą.

Zdaniem ekspertów firmy przedsięwzięcie daje bezcenną wiedzę, co faktycznie dzieje się w poszczególnych firmach. Będzie również źródłem danych o osobach, które są więcej niż „chętne” zmienić pracę.

Źródło: GP, tajneprzezpoufne.pl


3 komentarze
 1. Reply
  Karolina Dulnik 4 października 2009 at 16:02

  Patrząc jakie efekty daje anonimowość w sieci na różnych forach dyskusyjnych, mam wątpliwości, czy ten sposób faktycznie jest taki doskonały. Spodziewam się wylewów frustracji i wulgaryzmów oraz znikomej konstruktywnej reakcji odbiorców takich anonimów.

 2. Reply
  O 2 marca 2010 at 18:06

  potężna moc i władza, doskonały szef, mądry i uduchowiony, który potrafi wspaniale zarządzać materią, a jednocześnie wspierać i prowadzić każdego człowieka do rozwoju jak duchowy nauczyciel, magnetyzm, nieprzeciętna osobowość, wytrwałość, silna wola, sukces, odporność, bogata wyobraźnia, pomysłowość, tworzenie projektów, stawianie czoła przeciwnościom, przywództwo, analityczne myślenie, uczciwość, wyznawanie kultu sprawiedliwości, mądre działanie, wzniosłe zasady moralne, przeobrażanie wizji lepszego świata w działanie, w doskonalenie rzeczywistości, przeznaczanie swojej energii i pieniędzy na polepszanie świata, działalność społeczna, charytatywna,

 3. Reply
  Ola 2 marca 2010 at 18:08

  dobra

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0