Kogo najchętniej słuchają szefowie firm? –badanie THINKTANK

TOPBiznesowi guru Gary Hamel, Bill Gates oraz pisarz Malcolm Gladwell – to najchętniej słuchane autorytety biznesu w USA. Magazyn THINKTANK postanowił zbadać, czyj głos jest najważniejszy dla przedsiębiorców i menedżerów w polskich firmach.

Kogo tak naprawdę słuchają szefowie i dyrektorzy, czyim opiniom ufają i kto jest dla nich drogowskazem? Jak rozprzestrzeniają się nowe idee biznesowe w firmach? Magazyn TT zaprasza Państwa do udziału w badaniu i oddaniu głosu w trzech kategoriach: „Rynek” (makroekonomiści i eksperci rynkowi), „Zarządzanie” (doradcy i eksperci pomagający firmom w zarządzaniu) oraz „Liderzy” (prezesi firm). Zestawienie najchętniej słuchanych osób w biznesie powstaje według specjalnej metodologii: badane są również publikacje w mediach (monitoring Instytutu Monitorowania Mediów) oraz częstotliwość poszukiwań w wyszukiwarce Google. Najchętniej słuchane autorytety biznesowe poznamy pod koniec września.

Źródło: thinktankmagazine.pl

1 komentarz
  1. Reply
    Norbert 20 stycznia 2020 at 09:26

    Z tego co się orientuję to obecnie najczęściej czyta się Michaela Portera i Petera Druckera. Sam często biorę udział w takich szkoleniach i dużo pomaga mi czytanie wartościowych książek. Polecam książkę P.Druckera „Praktyka Zarządzania”. Równie ciekawe są strategie zarządzania Michaela Portera, np. analiza 5 sił Portera, która umożliwia analizę mikrootoczenia w oparciu o pryzmat pięciu obszarów. Wartościowych książek i treści jest dużo. Pytanie tylko kto czego potrzebuje.

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0