Nowe funkcjonalności w Jobexpress.pl

jobexpress Jobexpress.pl, portal pośrednictwa pracy, wprowadził do swojego interfejsu nowe narzędzia, które wyróżniają stronę spośród innych serwisów o podobnym profilu. Jobexpress.pl, serwis który w przeciągu zaledwie kilku tygodni zgromadził ponad 3 000 ofert pracy, stale pracuje nad  rozwojem funkcjonalności i użyteczności swojej strony.

Najważniejsza wprowadzona ostatnio zmiana polega na możliwości wygenerowania CV kandydata w pliku PDF i używania go poza serwisem, tak jak tradycyjnego dokumentu CV. Dodatkowo, jeśli kandydat za pośrednictwem serwisu aplikuje na konkretną ofertę, pracodawca automatycznie dostanie na swoją skrzynkę mailową plik z jego CV – zupełnie tak, jakby aplikant wysłał do niego indywidualnego e-maila. Kandydat jednak nie musi pisać kilkudziesięciu maili, bowiem aplikuje ze strony Jobexpress.pl w sposób automatyczny.

Kolejną nowością jest możliwość przechowywania w serwisie kilku różnych listów motywacyjnych. Osoba posiadająca konto w serwisie Jobexpress.pl będzie mogła sprofilować kilka wariantów swojej aplikacji, w zależności od pracodawcy do którego aplikuje oraz zarządzać nimi w swoim profilu. Pozwoli to na sprawne i szybkie aplikowanie w serwisie, bez konieczności  ciągłego „przerabiania” swojego listu motywacyjnego pod konkretnego pracodawcę.

„Funkcjonalność i użyteczność serwisu są dla nas kluczową kwestią, dlatego cały czas dbamy o jego stały rozwój. Będziemy regularnie wprowadzać nowości, tak by użytkownicy Jobexpress.pl łatwo, szybko i skutecznie mogli poszukiwać pracy. Aktualnie pracujemy nad kolejnym rozwiązaniem, którego nie ma żaden serwis pośrednictwa pracy – tę funkcjonalność chcemy zaproponować naszym użytkownikom jeszcze przed wakacjami.” – podsumowuje Agnieszka Wiącek, manager portalu Jobexpress.pl.

9 komentarzy
 1. Reply
  lowju 13 maja 2009 at 22:32

  Hmmm ciekawe. Jakiś czas temu się u nich zarejestrowałem i kilka ciekawych ofert dostałem. Jeżeli będą mieli przyrost ofert w takim tempie jak teraz to szybko wskoczą na czołowe miejsce wyszukiwarek pracy.

 2. Reply
  Banksy 13 maja 2009 at 23:07

  Dość młody portal, co nie znaczy, że kiepski. Myślę, że na dzień dzisiejszy oferuje dużo więcej niż konkurencja i jeśli dalej będzie się dynamicznie rozwijał to ma szanse na systematyczne zwiększanie udziału na rynku. Sam serwis? Osobiście podoba mi się prostota i wygoda użytkowania, klika sie łatwo i intuicyjnie. Aha, duży plus za design.

 3. Reply
  era 15 maja 2009 at 00:27

  Banksy, załapałeś się na ten kurs angielskiego co jakiś czas temu ruszył na jobexpresie?
  Co do poruszania się po serwisie to jest o niebo lepszy od niektórych konkurencyjnych portali. Jak wchodzę na gumetree to mnie szlak trafia po 10 minutach i dostaje oczopląsu.

 4. Reply
  siwy 21 maja 2009 at 18:19

  Zgadzam się z Banksy w 100%, serwis jest prosty i intuicyjny, za co należy się duży plus. Sam jestem teraz na etapie zmiany pracy i wiem jak trudno się szuka, umawia i wysyła swoje aplikacje. Dla mnie niedoceniona jest opcja wysyłania CV do pracodawcy, bo oszczędza czas, poza tym można teraz mieć kilka LM i dołączać w zależności na co aplikujemy.

 5. Reply
  Lewy 21 maja 2009 at 22:50

  Jak to CV do pracodawcy:) A co w tym dziwnego? Jakaś inna opcja niż załaduj i ślij?:)

 6. Reply
  siwy 28 maja 2009 at 20:57

  Trochę inne jest, bo nie musisz sam pisać maila i dołączać CV+LM, a wykonujesz to jednym kliknięciem. Prosta opcja a cieszy :). Oczywiście nie byłoby to dobre, gdyby nie dało się różnych listów wrzucić, bo wiadomo że w zależności od posady będziesz co innego pisać motywując swoją decyzję.

 7. Reply
  Lewy 31 maja 2009 at 23:34

  To fajna bardzo opcja. Myślę, ze w poniedziałek w pracy się zaloguje i poszukam nowej 🙂 Zauważyłem opcję przecenia CV do PDFa, bardzo mi się to podoba.

 8. Reply
  siwy 6 czerwca 2009 at 17:49

  W pracy szukać nowej to trochę ryzykowne, skąd wiesz że prezes nie patrzy co robisz w internecie? Raczej zarezerwuj sobie chwilę w domu i wypełnij formularz na stronie, potrzebne jest dosłownie parę minut. Z tym robieniem pdfa to chodzi o to, że dane z formularza są używane do stworzenia cv. Ja tylko z ciekawości sobie zobaczyłem, bo mam dobre cv napisane w wordzie. Chociaż to ze strony też nie jest złe 😀

 9. Reply
  Banksy 7 czerwca 2009 at 16:35

  nie daj się inwigilować!! 😀 Lewy uwazaj zeby nie dostac po lbie w robocie 🙂 Ja jednak dla bezpieczenstwa wole pracy szukac nie w pracy tylko w domu przed swoim komputerkiem 😛

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
 • Total (0)
Compare
0