Firma Oponiarska Dębica rekrutuje. Chce zatrudnić około 200 osób

 Firma Oponiarska Dębica SA rozpoczęła rekrutację około 200 pracowników na stanowiska m.in. operatorów produkcji i elektromechaników. Poszukiwane są zarówno osoby z doświadczeniem w branży, jak i te chcące postawić pierwsze kroki w zawodzie. Fabryka opon w Dębicy świętuje w tym roku 85-lecie istnienia, z czego ostatnie 29 lat to czas dynamicznego rozwoju przy wsparciu strategicznego inwestora, amerykańskiej firmy Goodyear.

 

 

Dębicka fabryka, produkująca innowacyjne opony zarówno pod marką własną, jak i pod różnymi markami z szerokiego portfolio inwestora (Goodyear, Dunlop, Fulda czy Sava), jest największym zakładem Goodyeara w Europie.

 

Ogłoszona właśnie rekrutacja związana jest z nieustannym rozwojem zakładu. Zainteresowane osoby mogą składać swoje zgłoszenia na dwa sposoby:

 

  • Osobiście: przynosząc CV w wersji papierowej bezpośrednio do fabryki. W każdy wtorek w godzinach 7:00–15:00 w Punkcie Obsługi Pracownika dyżuruje przedstawiciel działu HR, który służy informacją o przyszłej roli, obowiązkach, perspektywach rozwoju i dodatkowych benefitach dla pracowników.
  • Online: wchodząc na stronę http://www.debica.com.pl/kariera należy z listy aktualnych rekrutacji wybrać preferowane stanowisko pracy. Na stronie można zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych funkcji. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając CV.

 

Firma poszukuje pracowników na stanowiska: operatorów produkcji opon i maszyn CNC, monterów ds. form, mechaników remontowych, elektryków, elektroenergetyków oraz elektromechaników.

 

Osoby, które zdecydują się dołączyć do zespołu fabryki, mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku oraz na profesjonalny program wdrożenia do pracy, co jest szczególnie istotne dla rozpoczynających swoją karierę zawodową. Ponadto, firma umożliwia zdobywanie nowych umiejętności i awans w ramach struktury międzynarodowej korporacji, oferując dofinansowanie do szkoleń i kursów. Dodatkowym atutem pracy w tym zakładzie jest rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej, co stanowi integralną część szerokiego pakietu benefitów pracowniczych. Szczegóły dostępne są na stronie https://www.debica.com.pl/kariera.

 

 

Wspierający zespół

 

Proces rekrutacyjny będzie wspierany także kampanią employer branding realizowaną w kanałach digital. W krótkich filmach wideo pracownicy fabryki podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami z pracy, przybliżając kandydatom atmosferę, kulturę organizacyjną oraz możliwości rozwoju, jakie oferuje firma.

 

Stabilny pracodawca

 

Zatrudniając ok. 3000 osób, FO Dębica SA jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu. W ramach globalnego koncernu The Goodyear Tire & Rubber Company, który od 1995 roku jest inwestorem strategicznym w spółce, Dębica korzysta z zaplecza technologicznego, innowacji i know-how, jakie oferuje jeden z globalnych liderów produkcji opon z historią liczącą aż 125 lat. Dębicka fabryka jest największym zakładem Goodyeara w Europie i jednym z trzech największych na świecie. Produkowane są tutaj opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych pod markami Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica i Sava, które trafiają do 59 krajów. Fabryka produkuje też opony na tzw. pierwsze wyposażenie dla największych producentów aut na świecie.

Tagi:

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0