Biedronka poszukuje wyjątkowych talentów menedżerskich

11 miejsc, 2 lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce, 9 obszarów organizacji i szybka ścieżka do kariery – tak prezentuje się program menedżerski Management Trainee w Biedronce. To szczególny wehikuł do sukcesu dla studentów lub absolwentów uczelni wyróżniających się niecodzienną wiedzą i wysoką motywacją.

 

Rekrutacja do programu Management Trainee trwa od lutego. Przez kolejne 4 miesiące kandydaci będą mogli aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

 

Oferta przeznaczona jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego. Udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej, takich jak Erasmus, lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty kandydata.

 

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, który każdego roku, od 27 lat, pozwala grupie ambitnych studentów i absolwentów, poznać przekrojowo branżę retail. Program cały czas ewoluuje i oferuje uczestnikom wszechstronny rozwój i zdobycie unikalnego doświadczenia. Stażyści pracują nie tylko w wybranym przez siebie dziale, ale także w sercu naszego biznesu – w sklepach Biedronka. Te dwa lata to intensywny czas, który kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska młodszego menedżera.  – Marta Śliwińska, starszy menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Biedronce.

 

Absolwenci programu MT statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po 4 latach zostają menedżerami, a po 7 starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor zatrudniony w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15 proc. starszych menedżerów. Obecnie aż 105 absolwentów programu Management Trainee pracuje w strukturach firmy, z czego 52 osoby zajmują stanowiska starszego menedżera lub dyrektora. Obszary, w których najczęściej pracują absolwenci programu to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR.

 

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe ubezpieczenie medyczne oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych.
Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie pracawbiedronce.pl/management-trainee. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie kształtu programu i całego procesu rekrutacji.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0