Biedronka wspiera rodziny swoich pracowników na plus

„Rodzinne wsparcie na plus” to nowy program pomocy dla rodzin pracowników sieci Biedronka. Dzięki niemu, zatrudnieni posiadający rodziny wielodzietne (z min. czworgiem uczących się dzieci) raz w roku mogą liczyć na specjalne, dodatkowe zasilenie karty przedpłaconej kwotą nawet do 500 zł. Tegoroczne zasilenie trafi do pracowników już w tym tygodniu.

Nowy program „Rodzinne wsparcie na plus” sieć kieruje do pracowników, w których rodzinach wychowuje się min. czworo uczących się dzieci w przedziale wiekowym 0-26 lat. Raz w roku mogą oni liczyć na specjalne, dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasilenia karty przedpłaconej. Kwota zasilenia jest uzależniona od wysokości dochodów i wyniesie od 380 zł do 500 zł. Taką kartą można zapłacić za zakupy w stacjonarnych sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników i cieszymy się, że możemy im zaproponować kolejny, już dwudziesty program wsparcia. Najpóźniej do 19 marca br. pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł. Jest to realna pomoc dla prawie 800 rodzin uprawnionych pracowników, która przyda się zwłaszcza w czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych  – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, budowania wizerunku pracodawcy i programów wsparcia w sieci Biedronka

Biedronka_Rodzinne wsparcie na plus.jpg
Biedronka chce być blisko pracowników, wspierać ich i towarzyszyć im w ważnych życiowych momentach. Dlatego sieć wzbogaciła szeroki katalog programów pomocowych o kolejną akcję. Jest ona niezależna od standardowych zasileń kart przedpłaconych, które mają miejsce każdego roku w okolicach czerwca i grudnia i mogą wynieść jednorazowo nawet 570 zł. Przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka otrzymało dodatkowe środki do wykorzystania w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe. Łącznie w 2020 roku Biedronka przeznaczyła na zasilenia kart przedpłaconych dla pracowników ponad 46 mln zł.
Od wielu lat sieć Biedronka pomaga pracownikom finansowo, rzeczowo, a także organizując kolonie, obozy językowe, turnusy rehabilitacyjne czy turnieje sportowe. W szczególnie trudnym 2020 r. przygotowano m.in. ponad 143 tys. paczek świątecznych, ok. 4100 wyprawek dla noworodków i prawie 3000 wyprawek szkolnych.
Źródło: Biuro prasowe Biedronka
1 komentarz
  1. Reply
    Jola 17 kwietnia 2021 at 08:18

    Szkoda, że inne firmy nie wspierają pracowników

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0