Biedronka partnerem głównym Targów CSR online

Ósma edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w formie online, od 5 do 9 października 2020 roku. Partnerem głównym wydarzenia została firma Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, która w 2020 r. obchodzi 25-lecie działalności w Polsce.

 

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem sklepów Biedronka – największej sieci detalicznej w Polsce, liczącej prawie 3 tysięcy sklepów w całej Polsce. Firma to również wieloletni partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W ramach zaangażowania społecznego i środowiskowego Jeronimo Martins Polska zostało partnerem głównym 8. Targów CSR.

 

Jeronimo Martins Polska ponownie zdecydowało się na wspieranie Targów CSR, które odbędą się w formule online. W ósmej edycji wydarzenia jako partner główny. Rok 2020 to symboliczny czas dla firmy. Cieszymy się, że kwestie dotyczące zaangażowania społecznego i środowiskowego znajdą odzwierciedlenie w jubileuszowych obchodach 25-lecia Jeronimo Martins w Polsce, a firma  podzieli się swoim doświadczeniem podczas największego w Polsce wydarzenia poświęconego CSRmówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Targi CSR odbędą się w dniach 5-9 października 2020 roku. Główną platformą wiedzy o przebiegu wydarzenia będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Część wystawowa zostanie zaprezentowana na platformie WebEXPO, natomiast profile wystawców udostępnione zostaną na stroniehttp://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/. Jak co edycję wydarzeniu towarzyszyć będzie część konferencyjna. Będzie transmitowana przez strony odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook – https://www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanale YouTube – https://www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu. Część konferencyjna dotyczyć będzie środowiska naturalnego i jego ochrony. Networking będzie rozwijany w ramach platformy remo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów.

 

Rok 2020 jest wyjątkowy dla Biedronki, która obchodzi 25-lecie swojej działalności w Polsce. Wyniki naszych działań przedstawiliśmy w niedawno opublikowanym raporcie zrównoważonego rozwoju za lata 2018-2019. Jesteśmy dumni, że udaje nam się łączyć rozwój naszej sieci z promowaniem ważnych inicjatyw środowiskowych. Podczas ósmej edycji Targów CSR zaprezentujemy nasze działania z zakresu ekoprojektowania opakowań. Ten temat jest z naszej perspektywy szczególnie istotny, gdyż uznaje się, że 80% wpływu produktu na środowisko jest determinowane na etapie projektowania mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji w sieci Biedronka.

 

Targi CSR online

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez aż 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Strona internetowa: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

Lista wystawców: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Część konferencyjna: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/konferencja/

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450/

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0