Polecamy

Akcja #RazemŁatwiej skierowana do przedstawicieli HR i EB

#RazemŁatwiej dla HR i EB

 

Od początku istnienia misją Employer Branding Institute była edukacja i wsparcie firm w budowaniu silnych marek pracodawców. W odpowiedzi na nagłą i trudną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, agencja w ramach swoich możliwości zasobowych i kompetencyjnych uruchomiła specjalnie powołany sztab kryzysowy mający za zadanie wspierać pracodawców w obecnej sytuacji. 

 

W ramach akcji #RazemŁatwiej uruchomiony został specjalny dyżur telefoniczny SOS HR/EB przeznaczony dla przedstawicieli HR borykających się z trudnościami w rekrutacji, onboardingu czy komunikacji wewnętrznej w firmach. Podczas konsultacji specjaliści doradzają Klientom jak zmodyfikować dotychczasowe działania, aby dostosować je do aktualnej rzeczywistości.

 

Obecnie największym wyzwaniem jest błyskawiczna adaptacja w świecie pracy zdalnej i działań w szeroko pojętym digitalu, ale też komunikacja kryzysowa z pracownikami fizycznymi narażonymi na skutki epidemii.

 

Uruchomione zostały również grupy wsparcia jako dodatkowe kanały wymiany wiedzy i aktualnych wyzwań, które służą wzajemnemu wsparciu pomiędzy przedstawicielami pracodawców i partnerów z różnych segmentów biznesu (FB – HR w koronie, LinkedIn – #RazemŁatwiej).

 

Agencja prowadzi też rozmowy z przedstawicielami pracodawców i partnerów, poszukując rozwiązań adekwatnych do wyzwań i potrzeb w obecnej sytuacji.

 

Wsparcie firm w tym okresie jest potrzebne z różnych stron. Od strony procesowej – konieczność pracy zdalnej wymusza prowadzenie wszystkich procesów w kanałach digital, a nadal dużą część firm nie jest do tego przygotowana. Z drugiej strony trudna sytuacja z pracownikami na stanowiskach kasowych czy fabrycznych wymaga od pracodawców sprawnej komunikacji kryzysowej. Nadchodzące skutki spowolnienia gospodarczego będą jeszcze bardziej wymagające dla pracodawców. We wszystkich tych obszarach potrzebna jest wiedza z różnych obszarów – badań i strategii komunikacji, psychologii, marketingu, sourcingu, analityki, nowych technologii, angażujących kampanii online” – dodaje dr Barbara Zych, CEO Employer Branding Institute.  Do dyspozycji w Agencji pozostają eksperci w tych dziedzinach.

 

Sposoby kontaktu z ekspertami: https://ebinstitute.com/kontakt/ 

#RazemŁatwiej 

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0