HR in BSC Forum, czyli najważniejsi przedstawiciele Shared Services centralnej i wschodniej Europy w jednym miejscu! 29-30 stycznia Warszawa.

HR in BSC Forum, czyli najważniejsi przedstawiciele Shared Services centralnej
i wschodniej Europy w jednym miejscu! 29-30 stycznia Warszawa.

Jak zwiększać lojalność pracownika? W jaki sposób analityka biznesowa wpływa na usprawnienie procesów rekrutacyjnych? Co zrobić, aby poprawić procesy onboardingowe wykorzystując nowe technologie? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź
na 4 edycji HR in BSCs FORUM organizowanym w ramach Forum CEE Business Services Summit.

W jednym miejscu w spotyka się ponad 300 osób, przedstawiciele 101 firm z branży Shared Services z centralnej i wschodniej Europy głównie dyrektorzy, managerowie i seniorzy. Na części forum, poświęconej HR, pod lupę będą brane zagadnienia związane ze strategią employer brandingową, zaangażowaniem i utrzymaniem pracownika oraz rozwiązaniami technologicznymi. Natomiast ścieżka biznesowa skupia się wokół takich zagadnień, jak przyszła perspektywa i modele biznesu, relacje centów HQ i BSC, zarządzaniu finansami i relacjami inwestorskimi.

Na 2-dniowe wydarzenie, składają się 3 ścieżki tematyczne, a na scenie w Hotelu Intercontinental zaprezentuje się ponad 49 mówców i panelistów, którzy omówią konkretne case study i przykłady działań ze swojego obszaru. Forum zwieńczy prestiżowa gala rozdania nagród CEE Business Services Awards, w której zostaną przyznane nagrody w 25 kategoriach. Uczestnicy mogą wziąć udział w 3 ścieżkach konferencyjnych, pełen program konferencji:


Taka form konferencji daje unikatową możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z różnych sektorów, poznania innych perspektyw, a także integracji między uczestnikami i prelegentami.

Swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele m.in. takich firm: HSBC, Symmetrical, HACKETT GROUP, Unum, ING BANK ŚLĄSKI, VELUX Polska, CREDIT SUISSE, KPMG, MCKESSON, Sii  Infosys, DANSKE BANK GROUP IT, PKP Energetyka, ROBOTICS, Orange’, Nissan Europe, JLL, Tata, Fujitsu, Cisco, Circle K, TALENTUNO, Sii  Infosys i inni.

Warto zapisać tę datę w kalendarzu i  już teraz zarejestrować się i załapać na promocyjną zniżkę. Przy rejestracji każdej kolejnej osoby z tej samej firmy przysługuje 20% zniżka.


Organizator: Biznes Polska, Thom Barnhardt
Miejsce: Hotel Intercontinental Warsaw, Poland
Data: 29-30 Styczeń, 2020
Zaproszenie: Video
Uczestnicy: 320+
Partnerzy: Employer Branding Institute, usaceeinvestmentawards, EBSA
Patroni Medialni: HR Standard, Rekruter, Aspire, Biznes Polska, Personal Outsourcing, EmployerBranding.pl, HRownia,DFCG, Personal & Zarządzanie
Kontakt: danuta@biznespolska.pl, Mobile: +48-605-332-319
Dress Code: Formal i Smart Casual
Bilety: Rezerwacja Biletów.

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0