Empik z nagrodą za skuteczną i przyjazną rekrutację kandydatów

Projekt „Świąteczna kampania rekrutacyjna Empik” nagrodzony w dwóch prestiżowych konkursach.

19 lipca 2019 r. w Warszawie odbyła się Gala konkursu HR Dream Team organizowanego przez  Grupę Pracuj.pl W tym roku wpłynęło aż 101 zgłoszeń z 66 organizacji. Projekt „Świąteczna kampania rekrutacyjna Empik” zdobył nagrodę główną w kategorii „Skuteczna i przyjazna rekrutacja”. Powodów do dumy jest więcej, ponieważ został także wyróżniony w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2019 w kategorii „Kampania internetowa 2019”, którego organizatorem jest HRM Institute.

 

Uzasadnienie wyboru na Gali

„Do kilkudziesięciu salonów ok 500 doradców klienta, mają 7 tyg na zatrudnienie i przeszkolenie, ale się udało za sprawą świątecznej kampanii rekrutacyjnej
wykorzystali badania dzięki czemu mogli poznać zarówno swoją grupę odbiorców ale też potrzeby kandydatów i to się przyczyniło do wystartowania i trafiło
synergia marek i brandu
w 111% z
biznes laczy sie z HRem i rekrutacja i jak dla calej organizacji jest to ważne, zaangażowanie wszystkich salonach
wielopłaszczyznowo przygotowana kampania onilne i offline”

 

Kampania skierowana do młodych

Grupą docelową kampanii były osoby młode (do 25 lat), które chcą wykorzystywać swoje pasje do pomagania innym. Kandydaci zainteresowani kulturą, mediami, książką, filmem, muzyką, którzy poszukiwali pracy na okres świąteczny (1,5-2 miesięcy).

Praca dla nich to okazja do tego, żeby pokazać swój indywidualizm i stać się jeszcze ciekawszą osobą. Skupiliśmy się głównie na studentach, ale również na osobach ze średnim wykształceniem.

Ważne było także aby poszukiwanego kandydata interesowali inni ludzie, ich pasje i motywacje, a tę ciekawość chciał przełożyć na swój rozwój.

Poszukiwaliśmy osób, które dobrze odnajdą się wśród naszych zespołów, w których pracują indywidualiści z pasjami. Każdy z nas jest inny, ale dopiero razem tworzymy fajne zespoły, które realizują wspólne cele. Celem doradców klienta miało być przekucie swojej wiedzy na temat ww. kategorii w Empiku (książki, film, muzyka, gry) na najlepsze wybory prezentów świątecznych wśród klientów.

 

Gratulujemy całej grupie EMPIK i życzymy dalszych sukcesów w rekrutacyjnym świecie!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0