Znamy wyniki konkursu EBstars 2017!

Choć ciągle trudno nam w to uwierzyć, ósme wręczenie nagród EBstars już za nami. Gala odbyła się 19.10.2017, zaraz po konferencji HRcamp i była pod wieloma względami rekordowa, o czym mówili nawet sami jurorzy.

W tym roku uczestnicy stanęli w szranki w jedenastu kategoriach: najlepszej kampanii EB z budżetem do 100 tysięcy złotych i poniżej 100 tysięcy złotych, najlepszych wewnętrznych działaniach EB, najlepszym video, najlepszej innowacji, najlepszym pomyśle kreatywnym, najlepszych działaniach digital, najlepszych działaniach offline, najlepsza strona kariery, najlepsze wykorzystanie Social Media oraz najlepsze materiały rekrutacyjne.

We wszystkich tych kategoriach zostało zgłoszonych aż 99 projektów, które reprezentowały 44 firmy. Jury nie miało więc małego pola do popisu. Nie oznacza to jednak, że konkurencja nie była wyrównana – długie obrady jury zakończyły się aż dwoma pierwszymi miejscami ex aequo!

W samym jury zasiedli wspaniali eksperci: Monika Sońta, Monika Czaplicka, Adam Piwek, Ewa Mazurczyk-Jankowska, Magdalena Selwant-Różycka, Łukasz Trzeszczkowski, Katarzyna Rąkowska-Kutyło, Tomasz Bartnik, Aleksandra Pszczoła, Sabina Borejsza-Wysocka, Marta Kaczmarek, Joanna Kamińska, Anna Zaremba i Aldona Orłowski.

Co ważne, do konkursu stanęły zarówno wielkie, jak i nieduże firmy. Niezmiernie cieszy nas, że każdy chciał pochwalić się swoimi niezwykle ciekawymi rozwiązaniami – niezależnie od tego, jak duża była jego firma! Gratulujemy zatem odwagi tym, którzy – wydawałoby się – mieli mniejsze szanse. Bo to właśnie oni pokazali, że we wszystkim liczy się przede wszystkim pomysł oraz podejście do jego realizacji!


Pośród nagrodzonych znaleźli się:


Najlepsza kampania pow. 100 tyś. złotych: Lidl
Najlepsza kampania pon. 100 tyś. złotych: Accenture
Najlepsze wewnętrzne działania EB: ex aequo Deloitte i Kuehne+Nagel
Najlepsze video: Carlsberg
Najlepsza innowacja: Connectmedica
Najlepszy pomysł kreatywny: ex aequo Linkleaders i Infosys
Najlepsze działania digital: BGŻ BNP Paribas
Najlepsze działania offline: Capgemini
Najlepsza strona kariery: Future Processing
Najlepsze wykorzystanie Social Media: Capgemini
Najlepsze materiały rekrutacyjne: AmRest

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Z dumą patrzcie na statuetkę Employer Branding Star i przygotujcie coś, co pozwoli ponownie otrzymać ją w przyszłym roku!

Z przyjemnością poznamy Twoją opinię

Skomentuj

Wystarczy 5 sekund aby być zawsze na bieżąco.

Zapisz się do naszego newslettera tutaj:

Informacje o najciekawszych artykułach i nowościach w świecie HR.

Dziękujemy za zapisanie do naszego newslettera. Od teraz będziesz na bieżąco ze światem HR.

Share This
HRstandard.pl
Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0